G. Kadziauskas: Ar tikrai Kainų reguliavimo įstatymas patvirtintas per neapsižiūrėjimą? (0)

Nes konservatorių deleguotas Žemės ūkio ministras K.Starkevičius įsitikinęs priešingai. Kovo 9 dienos Veido žurnalo numeryje 32-33 puslapiai skirti žemės ūkio ministerijos aktualijoms t.y. veiklos pašlovinimui.

 

Šiame reklaminiame straipsnyje teigiama „K.Starkevičius įsitikinęs, kad taip pat būtina reguliuoti ir prekybos antkainius, nes dabar didžiausią dalį pasiima būtent pardavėjai“.

 

Veidas „Žemės ūkiui skatinti – investicinė parama“ 2009 m. kovo 9 d.

 

K.Starkevičiaus partijos kolega, konservatorių frakcijos Seime seniūnas J.Razma juokauja, kad įstatymą priėmė, nes nebegalėjo ištverti nuolatinių siūlymų jį priimti:

 

„Dėl tų antkainių įvyko net dešimt posėdžių! – tvirtino jis „Respublikai“. – Mūsų, Tėvynės sąjungos, frakcija visaip bandėme tą pataisą blokuoti. Bet jau toks yra Seimo reglamentas, – jei įstatymas ar jo pataisa atkeliauja iki aukščiausio taško, ji gali būti teikiama nuolat. Pagaliau vakar (antradienį – aut. past.) mums tas procesas atsibodo ir mūsų frakcijos nariai nubalsavo „už“.

 

Vakarų ekspresas „Cirko košę srėbs prezidentas“  2009 m. Kovo 19 d.

 

Žemės ūkio ministras tęsia šios ministerijos vadovų vagą atskiriančią ūkininkus nuo verslo ir  blinkevičiūtiškai stoja už savo rinkėjus, pečiais dengia ūkininkus ir nuo prekybininkų, ir nuo partijos kolegų. Bet partijos kolegos nebaisūs – jiems galima didelę kvailystę prakišti juos nualinus monotonija.

 

Kainų reguliavimo įstatymo šmėkla dar užsibus Seime. Nes jei Prezidentas įstatymą vetuos, Seimas stos įstatymą tobulinti, užuot jį palaidojus. Neturiu abejonės, kad toks įstatymas veikti nepradės dėl vienų ar kitų priežasčių, bet priėmimo istorija dar persekios Seimo narius. Ypač liberalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

eighteen + 17 =