Konferencija „LINK“

Logotipas

2020 metų, spalio 28 dieną, trečiadienį, 10 valandą, kviečiame visus mokytojus ir švietimo dalyvauti entuziastus nuotolinėje konferencijoje „LINK balanso: virtualus ir gyvas mokymasis“. 

Koronavirusas pamokas iš klasių perkėlė prie kompiuterių ekranų. Kai kas prognozavo, kad pagaliau padarysime šuolį į virtualią švietimo ateitį, vis tik kaip niekad stipriai išryškėjo gyvo mokymosi vertė.
Konferencija „LINK“ kviečia kalbėti apie švietimo ateitį, ieškoti balanso tarp virtualaus ir gyvo mokymosi, jungčių tarp mokyklos ir pasaulio. Kelsime klausimus – ko kompiuteris išmokyti negali? Kaip atskleisti pilietiškumo galią? Kaip internetines patyčias keisti produktyvia pamoka? Kaip mokytojams naujausias neuromokslo, ekonomikos, filosofijos žinias atnešti į klases?

Konferencijos pranešėjai: švietimo futuristas Pasi Silander (Suomija), dr. Kęstutis Skauminas, dr. literatūrologas dr.Paulius Subačius, politologė Ieva Petronytė-Urbonavičienė, filosofas Vilius Dranseika, LLRI švietimo centro vadovė Marija Vyšniauskaitė, psichologas Linu Slušnys, mokytojas Sergėjus Staponkus-Seržas, nepatogaus kino klasės vadovė Indrė Maršantaitė

REGISTRACIJA Į RENGINĮ:

https://forms.gle/eU3yccLiZSFFJBRe6

Konferencija nemokama, tačiau jei norėsite gauti akredituotą kvalifikacijos tobulinimo pažymą, prašysime susimokėti 2 eur. (informaciją atsiųsime artėjant renginiui).

KONFERENCIJOS PROGRAMA:

Programa

ANKSTESNĖS KONFERENCIJOS:

 2019 metų konferencija: „Ištrinkime ribą tarp mokyklos ir pasaulio“

 2018 metų konferencija: „Socialiai sąmoningas mokinys: misija įmanoma“