Komanda

Elena Leontjeva

Elena Leontjeva

Prezidentė, Tarybos pirmininkė

El. paštas: llri@llri.lt

Plačiau
Aneta Vainė

Aneta Vainė

Viceprezidentė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: aneta@llri.lt

Plačiau
Kotryna Tamkutė

Kotryna Tamkutė

Komunikacijos vadovė

Tel.: +370 664 69 348
El. paštas: media@llri.lt

Plačiau

Karolina Mickutė

Karolina Mickutė

Vyresnioji ekspertė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: karolina@llri.lt

Plačiau
Leonardas Marcinkevičius

Leonardas Marcinkevičius

Ekspertas

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: leonardas@llri.lt

Plačiau
Martynas Gruodis

Martynas Gruodis

Ekspertas

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: martynas@llri.lt


Dr. Guoda Azguridienė

Dr. Guoda Azguridienė

Asocijuota ekspertė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: guoda@llri.lt

Plačiau
Dr. Naglis Kardelis

Dr. Naglis Kardelis

Asocijuotas ekspertas

Tel.: 8 (5) 250 0281
Dr. Vytautas Žukauskas

Dr. Vytautas Žukauskas

Asocijuotas ekspertas

El. paštas: vytautas@llri.lt


Dr. Saulius Matulevičius

Dr. Saulius Matulevičius

Asocijuotas ekspertas

El. paštas: saulius@llri.lt

Rokas Subačius

Rokas Subačius

Jaunesnysis ekspertas

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: rokas@llri.lt

Plačiau
Reda Simonaitytė

Reda Simonaitytė

Jaunesnioji ekspertė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: reda@llri.lt

Plačiau

Justina Jablonskaitė

Justina Jablonskaitė

Švietimo centro projektų koordinatorė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: justina@llri.lt

Plačiau
Ilona Kumpytė

Ilona Kumpytė

Komunikacijos projektų asistentė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: ilona@llri.lt

Lina Račickė

Lina Račickė

Plėtros projektų vadovė (motinystės atostogose)

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: lina@llri.lt

Plačiau

Gerūta Ramonaitė

Gerūta Ramonaitė

Buhalterė-administratorė

Tel.: 8 (5) 250 0280
El. paštas: geruta@llri.lt

Plačiau