Komanda

Elena Leontjeva

Elena Leontjeva

Prezidentė, Tarybos pirmininkė

El. paštas: info@llri.lt

Plačiau
Aneta Vainė

Aneta Vainė

Viceprezidentė

Tel.: 8 (5) 2500283
El. paštas: aneta@llri.lt

Plačiau
Guoda Azguridienė

Guoda Azguridienė

Tyrimų vadovė

Tel.: 8 5 2500281
El. paštas: guoda@llri.lt

Plačiau

Monika Ežerinskaitė

Monika Ežerinskaitė

Atstovė komunikacijai l.e.p.

Tel.: +370 664 69 348
El. paštas: monika.ezerinskaite@llri.lt

Vytautas Žukauskas

Vytautas Žukauskas

Vyr. ekspertas

El. paštas: vytautas.zukauskas@gmail.com

Karolina Mickutė

Karolina Mickutė

Tyrėja

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: karolina@llri.lt

Plačiau

Lukas Stravinskas

Lukas Stravinskas

Asocijuotas ekspertas

El. paštas: lukas.stravinskas@gmail.com

Plačiau
Simona Daugintienė

Simona Daugintienė

Ryšių su rėmėjais vadovė

Tel.: (8 5) 250 52 83
El. paštas: simona@llri.lt

Plačiau
Monika Besevičiūtė

Monika Besevičiūtė

Švietimo centro projektų vadovė

Tel.: 8 (5) 250 0282
El. paštas: monika@llri.lt

Plačiau

Lina Račickė

Lina Račickė

Plėtros projektų vadovė

Tel.: 8 5 2500281
El. paštas: lina@llri.lt

Plačiau
Gerūta Ramonaitė

Gerūta Ramonaitė

Buhalterė-administratorė

Tel.: 8 (5) 250 0280
El. paštas: geruta@llri.lt

Plačiau