Komanda

Edita Maslauskaitė

Edita Maslauskaitė

Viceprezidentė

Tel.: 8 (5) 250 0283
El. paštas: edita@llri.lt

Plačiau
Aneta Vainė

Aneta Vainė

Viceprezidentė

Tel.: 8 (5) 2500283
El. paštas: aneta@llri.lt

Plačiau

Guoda Azgurdienė

Guoda Azgurdienė

Tyrimų vadovė

Tel.: 8 5 2500281
El. paštas: guoda@llri.lt

Plačiau
Asta Narmontė

Asta Narmontė

Komunikacijos vadovė

Tel.: +370 620 22 200
El. paštas: asta@llri.lt

Plačiau
Marija Vyšniauskaitė

Marija Vyšniauskaitė

Švietimo centro vadovė

Tel.: 8 (5) 250 0282
El. paštas: marija@llri.lt

Plačiau

Indrė Genytė-Pikčienė

Indrė Genytė-Pikčienė

Vyr. ekspertė

Tel.: 8 (5) 2500281
El. paštas: indre@llri.lt

Plačiau
Ieva Valeškaitė

Ieva Valeškaitė

Vyr. Ekspertė

Tel.: 8 (5) 2500281
El. paštas: Ieva@llri.lt

Plačiau
Gintarė Deržanauskienė

Gintarė Deržanauskienė

Ekspertė

Tel.: 8 (5) 2500281
El. paštas: gintare@llri.lt

Plačiau

Karolina Mickutė

Karolina Mickutė

Analitikė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: karolina@llri.lt

Plačiau
Giedrius Stalenis

Giedrius Stalenis

Analitikas

Tel.: 8 (5) 250 0286
El. paštas: giedrius@llri.lt

Simona Daugintienė

Simona Daugintienė

Ryšių su rėmėjais vadovė

Tel.: (8 5) 250 52 83
El. paštas: simona@llri.lt

Plačiau

Monika Besevičiūtė

Monika Besevičiūtė

Švietimo centro projektų vadovė

Tel.: 8 (5) 250 0282
El. paštas: monika@llri.lt

Plačiau
Lina Račickė

Lina Račickė

Plėtros projektų vadovė

Tel.: 8 5 2500281
El. paštas: lina@llri.lt

Plačiau
Vytautas Žukauskas

Vytautas Žukauskas

Stažuojasi Miseso Institute (JAV)

El. paštas: vytautas@llri.lt


Gerūta Ramonaitė

Gerūta Ramonaitė

Buhalterė-administratorė

Tel.: 8 (5) 250 0280
El. paštas: geruta@llri.lt

Plačiau