Komanda

Elena Leontjeva

Elena Leontjeva

LLRI tarybos pirmininkė

Plačiau
Edita Maslauskaitė

Edita Maslauskaitė

Laikinai einanti prezidento pareigas

Tel.: 8 (5) 250 0283
El. paštas: edita@llri.lt

Vytautas Žukauskas

Vytautas Žukauskas

Stažuojasi Miseso Institute (JAV)

El. paštas: vytautas@llri.lt


Aneta Vainė

Aneta Vainė

Viceprezidentė

Tel.: 8 (5) 250 0287
El. paštas: aneta@llri.lt

Asta Narmontė

Asta Narmontė

Komunikacijos vadovė

Tel.: 8 620 22 200
El. paštas: asta@llri.lt

Marija Vyšniauskaitė

Marija Vyšniauskaitė

Švietimo centro vadovė

Tel.: 8 (5) 250 0282
El. paštas: marija@llri.lt


Ieva Valeškaitė

Ieva Valeškaitė

Ekspertė

Tel.: 8 (5) 250 0285
El. paštas: Ieva@llri.lt

Gintarė Deržanauskienė

Gintarė Deržanauskienė

Ekspertė

Tel.: 8 (5) 250 0284
El. paštas: gintare@llri.lt

Martynas Tininis

Martynas Tininis

analitikas

Tel.: 8 (5) 250 0286
El. paštas: martynas@llri.lt


Giedrius Stalenis

Giedrius Stalenis

Analitikas

Tel.: 8 (5) 250 0286
El. paštas: giedrius@llri.lt

Monika Besevičiūtė

Monika Besevičiūtė

Švietimo centro projektų vadovė

Tel.: 8 (5) 250 0282
El. paštas: monika@llri.lt

Gerūta Ramonaitė

Gerūta Ramonaitė

Buhalterė-administratorė

Tel.: 8 (5) 250 0280
El. paštas: geruta@llri.lt


Vidmantė Čižienė

Vidmantė Čižienė

Motinystės atostogose

El. paštas: vidmante@llri.lt