Komanda

Elena Leontjeva

Elena Leontjeva

Prezidentė

El. paštas: llri@llri.lt

Plačiau
Aneta Vainė

Aneta Vainė

Viceprezidentė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: aneta@llri.lt

Plačiau
Kotryna Tamkutė

Kotryna Tamkutė

Komunikacijos vadovė

Tel.: +370 664 69 348
El. paštas: media@llri.lt

Plačiau

Renalda Rutkauskaitė-Preskienienė

Renalda Rutkauskaitė-Preskienienė

Institucinių partnerysčių vadovė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: renalda@llri.lt

Plačiau
Augminas Petronis

Augminas Petronis

Tarpdisciplininių tyrimų centro vadovas

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: augminas@llri.lt

Plačiau
Leonardas Marcinkevičius

Leonardas Marcinkevičius

Ekspertas

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: leonardas@llri.lt

Plačiau

Martynas Gruodis

Martynas Gruodis

Ekspertas

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: martynas@llri.lt

Plačiau
Dr. Guoda Azguridienė

Dr. Guoda Azguridienė

Asocijuota ekspertė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: guoda@llri.lt

Plačiau
Dr. Naglis Kardelis

Dr. Naglis Kardelis

Asocijuotas ekspertas

Tel.: 8 (5) 250 0281

Dr. Saulius Matulevičius

Dr. Saulius Matulevičius

Asocijuotas ekspertas

El. paštas: saulius@llri.lt

Reda Simonaitytė-Mikulė

Reda Simonaitytė-Mikulė

Jaunesnioji ekspertė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: reda@llri.lt

Plačiau
Justina Jablonskaitė

Justina Jablonskaitė

Švietimo centro vadovė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: justina@llri.lt

Plačiau

Vaida Daiginaitė

Vaida Daiginaitė

Komunikacijos turinio specialistė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: vaida@llri.lt

Ilona Kumpytė

Ilona Kumpytė

Komunikacijos projektų asistentė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: ilona@llri.lt

Gerūta Ramonaitė

Gerūta Ramonaitė

Buhalterė-administratorė

Tel.: 8 (5) 250 0280
El. paštas: geruta@llri.lt

Plačiau