Komanda

Elena Leontjeva

Elena Leontjeva

Prezidentė, Tarybos pirmininkė

Plačiau
Edita Maslauskaitė

Edita Maslauskaitė

Viceprezidentė

Tel.: 8 (5) 250 0283
El. paštas: edita@llri.lt

Plačiau
Aneta Vainė

Aneta Vainė

Viceprezidentė

Tel.: 8 (5) 2500283
El. paštas: aneta@llri.lt

Plačiau

Guoda Azguridienė

Guoda Azguridienė

Tyrimų vadovė

Tel.: 8 5 2500281
El. paštas: guoda@llri.lt

Plačiau
Marija Vyšniauskaitė

Marija Vyšniauskaitė

Švietimo centro vadovė

Tel.: 8 (5) 250 0282
El. paštas: marija@llri.lt

Plačiau
Asta Narmontė

Asta Narmontė

Komunikacijos vadovė

Tel.: +370 620 22 200
El. paštas: asta@llri.lt

Plačiau

Ieva Valeškaitė

Ieva Valeškaitė

Vyr. ekspertė

Tel.: 8 (5) 2500281
El. paštas: Ieva@llri.lt

Plačiau
Vytautas Žukauskas

Vytautas Žukauskas

Vyr. ekspertas

El. paštas: vytautas.zukauskas@gmail.com

Šarūnas Stulga

Šarūnas Stulga

Analitikas

Tel.: 8 (5) 2500281
El. paštas: sarunas@llri.lt


Gintarė Deržanauskienė

Gintarė Deržanauskienė

Ekspertė

Tel.: 8 (5) 2500281
El. paštas: gintare@llri.lt

Plačiau
Karolina Mickutė

Karolina Mickutė

Analitikė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: karolina@llri.lt

Plačiau
Lukas Stravinskas

Lukas Stravinskas

asocijuotas ekspertas

El. paštas: lukas.stravinskas@gmail.com


Simona Daugintienė

Simona Daugintienė

Ryšių su rėmėjais vadovė

Tel.: (8 5) 250 52 83
El. paštas: simona@llri.lt

Plačiau
Monika Besevičiūtė

Monika Besevičiūtė

Švietimo centro projektų vadovė

Tel.: 8 (5) 250 0282
El. paštas: monika@llri.lt

Plačiau
Lina Račickė

Lina Račickė

Plėtros projektų vadovė

Tel.: 8 5 2500281
El. paštas: lina@llri.lt

Plačiau

Gerūta Ramonaitė

Gerūta Ramonaitė

Buhalterė-administratorė

Tel.: 8 (5) 250 0280
El. paštas: geruta@llri.lt

Plačiau