Komanda

Elena Leontjeva

Elena Leontjeva

Prezidentė, Tarybos pirmininkė

El. paštas: llri@llri.lt

Plačiau
Aneta Vainė

Aneta Vainė

Viceprezidentė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: aneta@llri.lt

Plačiau
Robertas Bakula

Robertas Bakula

Tyrimų vadovas

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: robertas@llri.lt

Plačiau

Kotryna Tamkutė

Kotryna Tamkutė

Komunikacijos vadovė

Tel.: +370 664 69 348
El. paštas: media@llri.lt

Plačiau
Justina Kuncaitienė

Justina Kuncaitienė

Švietimo centro vadovė

Tel.: +370 650 58410
El. paštas: justina@llri.lt

Plačiau
Karolina Mickutė

Karolina Mickutė

Vyresnioji ekspertė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: karolina@llri.lt

Plačiau

Dr. Guoda Azguridienė

Dr. Guoda Azguridienė

Asocijuota ekspertė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: guoda@llri.lt

Plačiau
Dr. Naglis Kardelis

Dr. Naglis Kardelis

Asocijuotas ekspertas

Tel.: 8 (5) 250 0281
Dr. Vytautas Žukauskas

Dr. Vytautas Žukauskas

Asocijuotas ekspertas

El. paštas: vytautas@llri.lt


Dr. Saulius Matulevičius

Dr. Saulius Matulevičius

Asocijuotas ekspertas

El. paštas: saulius@llri.lt

Rokas Subačius

Rokas Subačius

Tyrimų asistentas

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: rokas@llri.lt

Plačiau
Ernestas Einoris

Ernestas Einoris

Tyrimų asistentas

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: ernestas@llri.lt

Plačiau

Justina Jablonskaitė

Justina Jablonskaitė

Prezidentės ir tyrimų asistentė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: justina.ja@llri.lt

Plačiau
Lina Račickė

Lina Račickė

Plėtros projektų vadovė (motinystės atostogose)

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: lina@llri.lt

Plačiau
Gerūta Ramonaitė

Gerūta Ramonaitė

Buhalterė-administratorė

Tel.: 8 (5) 250 0280
El. paštas: geruta@llri.lt

Plačiau

Agnė Lingytė-Grybauskienė

Agnė Lingytė-Grybauskienė

Plėtros vadovė

Tel.: 8 (5) 250 0281
El. paštas: agne@llri.lt

Plačiau