Yra ko girtis: LLRI pripažintas vienu geriausių Rytų Europos ir pasaulio viešosios politikos centru (0)

Pensilvanijos universiteto (JAV) atstovų sudarytame kiekvieno regiono geriausių 25 viešosios politikos centrų sąraše, tarp Rytų Europos regiono geriausiųjų Lietuvos laisvosios rinkos institutas užėmė 7 vietą. Iš pasaulyje esančių 5550 viešosios politikos centrų LLRI buvo nominuotas kategorijoje „Vienas geriausių Pasaulio viešosios politikos centrų“ (iš viso nominuotos 407 organizacijos).  

Įvairių sričių pasaulio viešosios politikos centrų (angl. „think tanks“) tyrime užfiksuota, kad Lietuvoje yra 13, Latvijoje 9, Estijoje 15 viešosios politikos centrų. LLRI yra vienintelis iš Baltijos valstybių nominuotas geriausiųjų pasaulyje sąraše ir pripažintas vienu geriausių Rytų Europoje. LLRI prezidentė Rūta Vainienė džiaugiasi, kad institutas aukštai įvertintas ne tik Rytų Europos regione, bet ir visame pasaulyje.

 

„Lietuvoje esame vertinami dėl mūsų veiklos, formuojant Lietuvos ekonomikos politiką. Kai nedidelę instituciją pastebi europiniu ir pasauliniu mastu, supranti, kad aštuoniolika metų dirbome prasmingai, nenukrypdami nuo savo misijos. Didžiuojamės tuo,“ – sako instituto vadovė.

 

Tarp geriausiųjų pasaulio viešosios politikos centrų ir daugelis vertybėmis bei pažiūromis LLRI artimų organizacijų:

 

Adam Smith (D. Britanija), Instituto Bruno Leoni (Italija), International Policy Network (D. Britanija), Timbro (Švedija), Adriatic Institute for Public Policy (Kroatija), Institute for Market Economics (Bulgarija), Liberalni Institut (Čekijos Respublika), American Enterprise Institute (JAV), CATO Institute (JAV), Fraser Institute (Kanada), Heritage Foundation (JAV).

 

Tokio pobūdžio įvairių sričių pasaulio viešosios politikos centrų (angl. „think tanks“) tyrimas pasaulyje atliktas pirmą kartą. Pensilvanijos universiteto (JAV) atstovai pasinaudojo praėjusiais metais išplatintu pilotiniu tyrimo variantu, kuriame LLRI buvo pripažintas 10 Centrinėje ir Rytų Europoje ir taip pat patekęs į geriausiųjų pasaulyje sąrašą. Visą tyrimą galite atsisiųsti paspaudę čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

two × two =