LLRI pirmą kartą dalyvauja parodoje „Mokykla 2014“

Lapkričio 21-23 dienomis LLRI pirmą kartą dalyvauja mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų parodoje „Mokykla 2014“. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyksiančios parodos metu bus siekiama atskleisti bendruomenių svarbą ugdymo procese, lankytojai galės dalyvauti įvairiuose renginiuose.

Jau šį penktadienį 11 val. viename iš parodos atidarymo renginių LLRI prezidentas Ž. Šilėnas kvies diskutuoti apie tai, kaip keičiasi pasaulis ir kokio švietimo, mokytojų ir mokymosi priemonių reikia XXI amžiaus mokyklai.

„Tik individualus ir laisvas švietimas gali būti efektyvus. Būdų, kaip mokyklas ištraukti iš praėjusio amžiaus yra begalė“, – teigia Ž. Šilėnas ir kviečia apie tai diskutuoti parodos „Mokykla“ forume ,,Įvairovei atvira mokykla“.

Taip pat laukiame jūsų ASBIS stende,  4 parodos salėje, jame rasite informaciją apie LLRI švietėjiškus projektus moksleiviams: vadovėlį „Ekonomika per 31 valandą“ ir kursus internete „Ekonomika aktyviai“. Šeštadienį stendo lankytojai galės ir patys gyvai išbandyti mūsų siūlomas inovatyvias ekonomikos mokymo priemones.

Daugiau informacijos apie parodą:

http://litexpo.lt/lt/event/47/show