Ekonomika klasėje: prasmingai, realiai, įdomiai

Visus Lietuvos ekonomikos mokytojus kviečiame į kūrybines dirbtuves!

Balandžio pabaigoje ir gegužės pradžioje, Lietuvos laisvosios rinkos institutas organizuoja nemokamus mokymus, skirtus ekonomikos mokytojams ir visiems, kam įdomu!

fb.mokymai-logo_03

KODĖL? Tam, kad sužinotumėte, kaip ekonomikos pamoką pravesti prasmingai ir įdomiai. Kaip sužadinti motyvaciją mokytis. Kaip ir kodėl reikėtų teoriją sieti su tuo, kas vyksta realybėje. Dalinsimės patirtimi, spręsime realias problemas, kursime tobulas pamokas ir jas įgyvendinsime.

KUR? Pusdienio trukmės kūrybinės dirbtuvės vyks trijuose Lietuvos miestuose: Panevėžyje, Telšiuose ir Alytuje. Dalyviams, atvyksiantiems iš kitų rajonų, kelionės išlaidos kompensuojamos.

SU KUO? 

 Žilvinas-Šilėnas-RGB (1)

Žilvinas Šilėnas – Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas, ekonomistas. 2005 m. įgijo ekonomikos mokslų bakalauro laipsnį Wesleyan universitete Konektikute, JAV, kur papildomai dirbo profesoriaus asistentu. Ž. Šilėnas dirbo konsultantu bei Tarptautinio bakalaureato diplomo programos ekonomikos ir žinojimo teorijos mokytoju Šiaulių Didždvario gimnazijoje. Taip pat buvo lektoriumi projektuose: mokymai mokytojams Verslumo ugdymas mokyklose, kursai studentams Realistinė ekonomikos analizė, ekonomikos kursai moksleiviams Ekonomika aktyviai.

 

BIG-05585-130x130Marija Vyšniauskaitė – Lietuvos laisvosios rinkos instituto Švietimo centro ir švietimo projektų vadovė. 2010 m. baigė Vilniaus pedagoginio universiteto filosofijos bakalauro studijas bei įgijo mokytojo kvalifikaciją, o 2012 m. – filosofijos magistro laipsnį Vilniaus universitete. M. Vyšniauskaitė rengia ir koordinuoja kursus studentams Realistinė ekonomikos analizė bei interaktyvius ekonomikos kursus moksleiviams Ekonomika aktyviai  www.ekonomika-aktyviai.lt.

 

Visą programą rasite čia: Programa

Kaip prisijungti?

Norinčius dalyvauti, kviečiame registruotis el. paštu renalda@llri.lt arba telefonais
+370 5 2500280; +370 687 48475, nurodant miestą, kurio mokymuose ketinate dalyvauti.

 


PIRMOJI KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ STOTELĖ – ALYTUS

KADA? Balandžio 23 d. (trečiadienį).

KELINTĄ? 11:00-14:30.

KUR? Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija, Muziejus (Birutės g. 2, Alytus).


 

KITAS SUSTOJIMAS – PANEVĖŽYS

KADA? Balandžio 30 d. (trečiadienis).

KELINTĄ? 11:00-14:30.

KUR? Panevėžio pedagogų švietimo centras, Konferencijų salė (Topolių al. 12, Panevėžys).


 

FINIŠAS – TELŠIAI

KADA? Gegužės 7 d. (trečiadienis).

KELINTĄ? 11:00-14:30.

KUR? Telšių švietimo centras, 107 aud. (S. Daukanto g. 35, Telšiai).