Utenoje – nemokama paskaita ekonomikos mokytojams

Lietuvos laisvosios rinkos institutas balandžio 28 d., ketvirtadienį, Utenos rajono ekonomikos mokytojus kviečia į seminarą „Kaip išmokyti ekonomikos per 31 valandą?“

Mokymai vyks Utenos švietimo centre nuo 13 val. Kaip išmokyti vaikus ekonomikos patirtimi dalinsis Lietuvos laisvosios rinkos instituto Švietimo centro vadovė Marija Vyšniauskaitė, viena iš vadovėlio „Ekonomika per 31 valandą“ autorių.

„Ekonomika svarbi visiems ir visur, tačiau apie ją išmanome mažai. Mokykloje šiam dalykui skiriama apie 31 pamoką, per kurią įmanoma mokinius išmokyti suprasti ekonomikos principus. Seminare mokytojams pateiksime išbandytus praktinius patarimus, būdus mokyti interaktyviai ir inovatyviai. Tie pedagogai, kurie technologijas derina su realių įvykių analize, kalba moksleivių kalba ir provokuoja mąstyti kritiškai yra labiausiai mėgstami ir girdimi moksleivių“, – teigia Marija Vyšniauskaitė.

Dalyviams bus įteikti kvalifikacijos pažymėjimai. Mokymai nemokami, dalyvauti kviečiami visi Utenos ir kitų miestų ekonomikos mokytojai. Panašius seminarus Lietuvos laisvosios rinkos institutas jau vedė 10-yje savivaldybių.

> PROGRAMA


marija marijampolekūrybinės mokytojai 2