Praktika ir savanorystė LLRI: prisijunk!

Lietuvos laisvosios rinkos institutas (LLRI) skelbia apie galimybę atlikti praktiką ar savanoriauti institute. Šiuo metu formuojame praktikantų, savanorių komandą, kuri dirbs kartu su mumis 2012 metais ir ateityje.Norinčiuosius įgyti patirties galime priimti ištisus metus (išskyrus atostogų metu liepos 30 d. – rugpjūčio 20 d.), tačiau biure turime ribotą vietų skaičių. Lygiaverčiai kandidatai priimami pagal „first come – first served“ principą.

Veiklos sritys: ekonominė analizė, statistinė analizė, teisės aktų analizė, projektų valdymas, kūrybinis darbas, social media, vertimai, viešieji ryšiai, komunikacija, audiovizualiniai projektai.

Reikalavimai: noras prisidėti prie laisvės idėjos sklaidos, gebėjimas įvykdyti paskirtas užduotis, iniciatyvumas, patikimumas.

Privalumai: dalyko žinios, anglų kalbos žinios, noras ir galimybė praktikuotis bent mėnesį be didesnių pertraukų. LLRI yra maža organizacija, joje nuolat dirba apie 10 žmonių. Iš praktikantų bus tikimasi aktyviai įsitraukti į veiklą, prisidėti prie tyrimų, analizių, viešinimo, projektų ir kitų esminių darbų.

Praktika ir savanorystė nėra apmokama. Tačiau rezultatyviems ir perspektyviems studentams pasiūlysime prie mūsų prisijungti ir kitą kartą, galbūt jau ir baigus studijas. Taip pat turime partnerių Europoje ir JAV, kuriems panašiai veiklai galėtumėme parekomenduoti išskirtinius kandidatus.

CV ir trumpą motyvacinį laišką, nurodydami, ką norėtumėte veikti institute, mums galite siųsti nuolat. Laiškų lauksime adresu zilvinas@lrinka.lt.

Lietuvos laisvosios rinkos institutas (LLRI) yra privati, pelno nesiekianti, nepolitinė organizacija, įsteigta 1990 metais įtvirtinti asmens laisvės ir atsakomybės, laisvosios rinkos bei ribotos valdžios idėjas. Tiksliausiai institutą būtų vadinti užsienyje itin paplitusių think tank vardu, lietuviškai vadinamu „smegenų centru“, „idėjų fabriku“, viešosios politikos institutu ir panašiais vardais. Instituto siekis yra padėti įgyvendinti bendrus Lietuvos žmonių interesus, kurie geriausiai gali būti realizuojami laisvoje rinkoje, kai be jokių privilegijų, protekcijų ar apribojimų kiekvienas individas savo tikslų siekia tarnaudamas visuomenei, o ne pasitelkdamas valstybės aparatą.

LLRI idėjos ir darbai yra paremti austrų ekonomikos mokyklos principais ir vertybėmis. LLRI atlieka tyrimus reikšmingais ekonomikos ir jos politikos klausimais, kuria reformų koncepcijas, rengia įstatymų ir jų projektų ekspertizes bei padeda valdžios institucijoms patardamas, kaip geriau įtvirtinti laisvosios rinkos principus Lietuvoje. Institutas taip pat atlieka sociologines apklausas, leidžia ekonominę literatūrą, rengia konferencijas, seminarus, paskaitas