LLRI organizavo mokymus Europos „think tank“ atstovams (foto)

Lietuvos laisvosios rinkos institutas Vilniuje organizavo trijų dienų intensyvius seminarus Europos viešosios politikos centrų („think tanks“) atstovams. Strateguoti, valdyti organizacijos veiklą, telkti lėšas, komunikuoti mokėsi 26 kolegos iš 19 šalių: Prancūzijos, Ukrainos, Kosovo, Lenkijos, Gruzijos, Ispanijos, Italijos, Didžiosios Britanijos, Turkijos, Makedonijos, Slovėnijos, Kroatijos, Vokietijos, Slovakijos ir kt.

Mokymus vedė LLRI komanda – prezidentas Žilvinas Šilėnas, viceprezidentė Edita Maslauskaitė, plėtros ir programų vadovė Aneta Vainė. Taip pat kviestiniai lektoriai: nepriklausomo viešosios politikos instituto „Mackinac Center“ Mičigane vadovas Joseph G. Lehman ir Matthew Sinclair, „Westbourne Communications“ Ekonomikos departamento vadovas iš Didžiosios Britanijos.

„Mūsų tikslas – sustiprinti laisvės idėjas ginančias organizacijas Lietuvoje ir Europoje. Įkvėpti, suteikti žinių ir įgūdžių jų atstovams, pasidalinti savo per 25-erius metus sukaupta patirtimi,“ – sako Lietuvos LLRI viceprezidentė Edita Maslauskaitė.

Tai jau devinti LLRI kartu su nevyriausybinių organizacijų tinklu „Atlas network“ organizuojami tarptautiniai mokymai Europos „think tankams“.


Daugiau apie mokymus skaitykite čia.