Seminaras būsimiems ekonomikos mokytojams

Lietuvos laisvosios rinkos instituto Švietimo centro vadovė Marija Vyšniauskaitė ir analitikė Ieva Valeškaitė dalyvavo  nevyriausybinės organizacijos, skatinančios jaunų žmonių verslumą Lietuvos Junior Achievement organizuotame ekonomikos mokytojų parengimo seminare.

Mokytojai ieškojo būdų kaip sudominti ekonomika moksleivius, kaip pamokas padaryti įdomias ir efektyvias. Mokytojai ir lektoriai diskutavo apie mokymo metodus, pritaikomus pamokose, apžvelgė metodinę medžiagą. Anot M. Vyšniauskaitės, ekonomikos išmokyti daug lengviau, kai pasitelki inovatyvius mokymo būdus, mokai per konkrečias gyvenimiškas situacijas, kurios aktualios ir moksleiviams.

“Skaičiuoklė mokumokescius.lt, Facebook, video klipai, interaktyvios apklausos ir memai yra nerealūs ir visiems laisvai prieinami įrankiai, kurie ne tik paįvairina pamokas, bet ir skatina mokinių motyvaciją”.

LLRI analitikė Ieva Valeškaitė pasakojo mokytojams apie mokesčius ir su jais susijusius mitus.

Mariją Vyšniauskaitę ar kitą LLRI ekspertą į savo organizaciją pasikviesti galite ir Jūs!  Išsirinkite lektorių ir temą iš mūsų sąrašo ir susisiekite el. paštu marija@LLRI.lt 

F1207D38-878C-4AEC-BB31-B188C4D7FF05

DA7C7C11-B3C0-4804-9B0E-3024A1C61822