Diskusija. Kaip plungiškiams gyventi taip gerai kaip šveicarams?

plakatas_plunge - CopySpalio 8 d. (antradienį) Plungės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje 17.00 val. vyks susitikimas-diskusija „Kaip plungiškiams gyventi taip gerai kaip šveicarams?“.

Joje savo įžvalgomis dalinsis ekonomistė Kaetana Leontjeva (Lietuvos laisvosios rinkos institutas).

Kodėl Lietuvoje beveik 200 tūkstančių žmonių neturi darbo? Vieni kaltins ekonomiką ir visai teisingai pridurs, kad nedarbas mažėtų sparčiau, jeigu verslo sąlygos būtų palankesnės.

Tačiau yra ir kita medalio pusė. Iš kur atsirado vis populiaresnis „dirbti neapsimoka“? Kaip paremti, bet neatimti noro dirbti ir užsidirbti pačiam? Kaip stiprinti bendruomenes ir nevyriausybinį sektorių?

„Kaip padaryti, kad žmogus neprarastų noro dirbti? Svarbu iš žmogaus neatimti to noro – pavyzdžiui, taikant pernelyg aukštus mokesčius. Darbas yra ne tik pajamų uždirbimo būdas, bet kartu ir savęs realizavimas. Visi žmonės yra kūrėjai! Todėl visi darbai ir verslai yra kūryba“, – sako Kaetana Leontjeva, LLRI vyr. ekspertė.

Diskusijoje laukiami visi norintys pabūti, išklausyti ar pasisakyti.

Renginys nemokamas.

Būtume dėkingi, jei informuotumėte apie savo dalyvavimą el. paštu llri@lrinka.lt arba telefonu tel: (8-5) 250 0280. Daugiau informacijos – taip pat nurodytais kontaktais.