„Ekonomika šiandien“: Lietuvai – EK kritika dėl sovietinio darbo kodekso


Žilvino Šilėno laidoje „Ekonomika šiandien“ : Lietuvai – EK kritika dėl sovietinio darbo kodekso. Ar svarstomas naujas kodekas išspręs įsisenėjusias problemas?

Apie stringantį naujojo Darbo kodekso svarstymą pokalbis su jo kūrėjais: iLAW vadovaujančiu partneriu, advokatu Tomu Bagdanskiu ir „Valiūnas Ellex“ advokatu Rimantu Stanevičiumi.

Taip pat laidoje tradicinė rubrika „Stebime valdžią“. Joje apie naujo tipo – taupomuosius indėlius. Kuo jie būtų naudingi ir kodėl juos norima uždrausti?

Taip pat apie tai, kad jei pritars Seimas, nereceptinių vaistų galėsime nusipirkti mažmeninės prekybos vietose. Parduotuvėse, prekybos centruose ar degalinėse būtų galima nusipirkti vaistų nuo skausmo, peršalimo ir panašiai. Taip pat siūloma leisti steigti kelias vaistines po tuo pačiu adresu. Dabar prekybos centre gali veikti tik viena vaistinė, jei būtų pritarta naujam projektui – jų skaičius būtų neribojamas. Šiems siūlymams pritariame – didėtų vaistų prieinamumas, konkurencija. Dėl to galbūt sumažėtų kainos.