Ekonomika šiandien. Ką dar turi padaryti šis Seimas?


Lietuvos laisvosios rinkos instituto rengiamoje laidoje „Ekonomika šiandien” pokalbis apie artėjančią paskutinę šio Seimo sesiją, svarbiausius laukiamus jo darbus.

Laidoje dalyvauja  asociacijos „Investors’ Forum“ vykdomoji direktorė Rūta Skyrienė ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos Ekonominės ir socialinės verslo aplinkos skyriaus vedėjas Juozapas Preikša.

Neabejotinai, didžiausia aktualija – naujasis Darbo kodeksas. Pašnekovai pripažįsta, labiausiai bijantys priešrinkimio politikavimo:

„Tiek prikalbėta ir pridiskutuota. Visi ragina priiimti lankstesnius darbo santykius reguliuojančius įstatymus. Tačiau Prezidentei vetavus, jau abejojame, ar yra darbo santykiai lankstinami apskritai. Jei mūsų Seimo nariai priims siūlymus su Prezidentės VETO, kyla klausimas, kuris kodeksas geresnis, dabartinis ar tą, kurį primtų,” – nusivylimo neslepia asociacijos „Investors’ Forum“ vykdomoji direktorė Rūta Skyrienė.

Taip pat laidoje tradicinė rubrika „Stebime valdžią”. Lietuvos laisvosios rinkos institutas kasdien stebi ir analizuoja valdžios sprendimus, laidoje – svarbiausi, geriausi ir blogiausi jos sprendimai.