Kviečiame į švietimo konferencija LINK „Stokos fenomeno naratyvai mūsų laikmečiui ir jaunimui“!

Lietuvos laisvosios rinkos institutas kartu su Vilniaus universitetu rengia švietimo konferenciją LINK „Stokos fenomeno naratyvai mūsų laikmečiui ir jaunimui“, kuri vyks spalio 19 d. 15 val. Vilniaus universiteto Teatro salėje, Universiteto g. 3, Vilnius.

Pandemija, ekonominė krizė ir karas ištiko mus tuo metu, kai atrodė, kad visuomenė žengė į pilnatvės, tobulumo ir saugumo amžių. Tarpdisciplininiai tyrimai rodo, kad ribotumas, neišbaigtumas, stoka – įvairiais savo pavidalais – yra neatsiejami nuo žmogaus gyvenimo ir būties. Stoka yra augimo, tobulėjimo ir kūrybiškumo sandas, tačiau yra ir kitos stokos, atsirandančios dėl neetiškų žmogaus veiksmų, ribotumo, klaidų. 

Kodėl suprasti šią takoskyrą yra taip svarbu? Kaip stoka prakalbina mūsų laikmetį, balansuojantį tarp realybės ir tobulo pasaulio alkio? 

Konferencijoje pranešimus skaitys Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentė Elena Leontjeva; Vilniaus universiteto profesorius prof. dr. Naglis Kardelis bei antropologas, verslininkas dr. Saulius Matulevičius. Po diskusijos bus rodomas dokumentinis filmas „Tobulas alkis“. Konferencijos PROGRAMA 

Kviečiame registruotis čia iki spalio 14 d. Vietų skaičius yra ribotas. Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. 

Jei turite klausimų, susisiekite justina@llri.lt arba telefonu 868748475.