Pristatome naujausią LLRI knygą „Konkurencija, monopolija ir karteliai“

Pristatome jau penktąją leidinių serijos „Ekonominės politikos skaitiniai“ knygą “Konkurencija monopolija ir karteliai”

 

 

 

Apie knygą: Tuo metu, kai Lietuvoje politikai gali lengva ranka kaltinti verslus karteliais ir ieškoti monopolininkų rinkose, kuriose vyksta arši konkurencija, tuo pat metu stiprindami valstybines monopolijas, knyga „Konkurencija, monopolija ir karteliai“ pristato kitokį požiūrį į konkurencijos problemas. Ji atskleidžia, kodėl natūraliomis monopolijomis laikomose rinkose galima ir būtina konkurencija, bet ne valstybės įmonių monopolija. Knygoje rasite atsakymą, koks yra tikrasis kartelių poveikis konkurencijai ir efektyvumui. Atsakymai į šiandien itin aktualius gyvenimiškus klausimus priklauso nuo to, ar turime teisingų žinių pagrindus. Ši knyga padės juos įgyti.

 

Knyga bus išplatinta viešosioms bibliotekoms, įsigyti knygą galima internete:Manoknyga.lt, Patogupirkti.lt, o besikreipiantiems studentams ją dovanosime (Jasinskio g. 16a IVa., Vilnius). Knygos leidimą rėmė „Ūkio bankas“, UAB „Vilniaus rentinys“ ir advokatų kontora „Varul Vilgerts Smaliukas“.

 

LLRI kiekvienais metais išleidžia knygą ekonominės politikos tematika. Iki šiol yra išleistos šios knygos: Ludwig von MISES, Gottfried Haberler, Murray N. Rothbard, Friedrich A. Hayek ir Roger W. Garrison „Pinigai ir verslo ciklai“, 2009, Murray N. ROTHBARD „Nuosavybė ir rinkos tvarka“, 2008 m.; Frederic BASTIAT „Ekonominių ir politinių esė rinktinė“, 2007 m.; Ludwig von MISES „Ekonominė politika. Mintys šiandienai ir rytdienai“, 2006 m.