LLRI tęsia seminarus bendruomenėms – vyko susitikimai Kauno, Kalvarijos ir Alytaus rajonuose

Gegužės 15, 22 ir 26 d. Lietuvos laisvosios rinkos institutas organizavo seminarus „Bendruomenė, investicijos ir aplinkosauga: kaip vertinti, dalyvauti, komunikuoti“, skirtą Alyraus, Kalvarijos ir Kauno rajonų vietos bendruomenių atstovams.

Dalyviai ieškojo atsakymų į tokius klausimus: kaip visapusiškai įvertinti mano miestelio viešosios politikos sprendimus dėl investicinių projektų? Kokios konstitucinės teisės man aktualios? Kaip aiškiai, pagrįstai ir tinkamai suformuluoti ir išsakyti savo poziciją?

Mokymus vedė LLRI prezidentas Žilvinas Šilėnas, o patarimais, kaip efektyviai komunikuoti su žiniasklaida, dalinosi žurnalistai. Ji dalyviams pasakojo apie žiniasklaidos darbo principus, apie tai, kas žiniasklaidai įdomu bei nauja ir kaip pasitelkti žiniasklaidą, norint išsakyti savo nuomonę.

Seminaras – tai naujausios instituto iniciatyvos „Su(si)tarkim“ dalis. Iniciatyva LLRI siekia, kad gyventojai argumentuotai diskutuotų jiems aktualiais klausimais ir taikiai susitartų dėl aplinkos, kurioje gyvena.

Šią inciatyvą LLRI įgyvendins net 15-oje Lietuvos savivaldybių. Artimiausiu metu seminaras vyks Tauragės rajone (birželio 5 d.).

Daugiau apie „Su(si)tarkim“.