LLRI kviečia 9 – 12 klasių moksleivius savarankiškai ir nemokamai mokytis ekonomikos internete

„Ekonomika aktyviai“ – tai Lietuvos laisvosios rinkos instituto jau antrus metus vykdomas projektas, kurio siekis suteikti galimybę visiems norintiems savarankiškai ir nemokamai mokytis ekonomikos tiesiog internete.

 

Projektas susideda iš 2 dalių – savarankiškų studijų ir interaktyvių ekonomikos kursų, skirtų 9 – 12 klasių moksleiviams.

 

Apsilankykite tinklalapyje www.mokome.lrinka.lt, kuriame Jus pasitiks 10 šmaikščių komiksų, iliustruojančių LLRI ekspertų paruoštas ekonomikos temas. Susipažinkite su pateikta informacija, kuri padės jums išmokti ekonomikos pagrindų ar pagilinti jau turimas žinias.

 

O 9 12 klasių moksleivius kviečiame iki 2010 m. spalio 12 d. registruotis į interaktyvius ekonomikos kursus, kuriuose kiekvieną iš 10 temų išdėstys paskaitų lektoriai – LLRI ekspertai. Bus sprendžiamos įdomios užduotys, vyks tiesioginės diskusijos ne tik su kitais kursų dalyviais, bet ir su lektoriais bei kviestiniais svečiais. Gabiausiems studentams ne tik dovanosime išskirtinius prizus, bet ir pakviesime į baigiamąją vasaros stovyklą, kur visi susirinkę dalinsis įspūdžiais ir žiniomis.

 

Kursai prasidės 2010 m. spalio 12 d. ir tęsis iki 2011 m. gegužės.

 

Projekto autorius – Lietuvos laisvosios rinkos institutas.

Rėmėjai – „Alna Business Solutions“, „JCDecaux”.

 

Išsamesnė informacija ir registracija: www.mokome.lrinka.lt