LLRI „diskvalifikavo“ tris kartus iš eilės rašinio konkursą laimėjusį studentą

Lietuvos laisvosios rinkos institutas paskelbė penktąjį kartą organizuojamo esė konkurso „Laisvės studijos“ nugalėtojus. Šiais metais konkursas skirtas amerikiečių ekonomisto Murray N. ROTHBARD darbams atminti. Paskelbti rezultatai privertė organizatorius ateityje keisti konkurso taisykles.

 

„Šiais metais sulaukėme kaip niekad daug ir labai gerų darbų. Tačiau konkurso pirmosios vietos laimėtojas jau trečią kartą iš eilės tampa tas pats asmuo – Povilas Lastauskas. Jo darbas apie konkurnecingumą neprilygo nei vienam kitam. Per dalyvavimo konkurse metus Povilas įrodė, kad tarp konkurso dalyvių jam jau ne vieta, tad „diskvalifikuojam“ jį iš dalyvių ir kviečiam ateityje būti konkurso vertinimo komisijos nariu“, – sako LLRI prezidentas Remigijus Šimašius.

 

Pirmosios vietos nugalėtojo darbas vadinasi „Gelbstintis nuo ekonominės monopolijų teorijos: priešnuodžiai pagal Murray N. Rothbard“. Už šį darbą autorius gaus AB banko „Ūkio bankas“ įsteigtą premiją 3000 Lt. Antrąją vietą iškovojo dviese darbą „Taxation and its Justification“ pateikę Rusnė Didžiulytė ir Vytautas Vaitukaitis (jiems atitenka 2000 Lt premija). Trečiąją vietą ir 1000 litų premiją iškovojo Audrė Bičiūnaitė, konkursui pristačiusi darbą „Critical approach of EU‘s Common Agricultural Policy“.

 

Neužilgo bus pateiktas kitų metų rašinio konkurso autorius ir siūlomos temos, o šių metų nugalėtojų darbus galima rasti LLRI puslapyje: Studijuojantiems.

 

Dėl papildomos informacijos kreipkitės:

 

Laura DABULYTĖ

LLRI komunikacijos vadovė

Tel. 85 252 62 63 ;

El.p.: Laura@lrinka.lt;

www.lrinka.lt; www.blogas.lt/LLRI