LLRI apdovanojo esė konkurso “Laisvės studijos“ nugalėtojus

Rugsėjo 27 d. vykusiame renginyje  LLRI asocijuotoji ekspertė, ekonomikos analitikė ir verslininkė doc. dr. Guoda Azguridienė dalijosi savo įžvalgomis tema “Rinka ir moralė: teorinės ir praktinės įžvalgos”.
Guodos Azguridienės kalbos galite pasiklausyti atsisiuntę garso įrašą.
Renginio metu taip pat buvo paskelbti ir apdovanoti jau 8-ojo LLRI esė konkurso “Laisvės studijos” nugalėtojai. Šiemet rašinio konkursui rinkos ir moralės tema buvo pateikta 14 darbų.
Laimėtojus sveikino ir apdovanojimus įteikė LLRI prezidentė Rūta Vainienė.
Pirmąją vietą ir 1 500 Lt  čekį laimėjo Marija Vyšniauskaitė, konkursui pasirinkusi darbą tema „Rinka ir moralė arba moralės klystkeliai rinkoje”. 
Antrąją vietą ir 1 000 Lt čekį laimėjo Remigijus Senavaitis, kuris konkursui pateikė darbą „Laisvė, gėris ir godumas laisvos ir reguliuojamos rinkos sąlygomis”.
Trečiąją vietą ir 500 Lt čekį laimėjo Andrius Lukošūnas, parašęs darbą  „Kas vienija rinką ir krikščionybę”.
Nugalėtojų rašinius galite atsisiųsti paspaudę nuorodas darbų pavadinimuose.
Be piniginių prizų, laimėtojams taip pat dovanojama vieta nemokamai dalyvauti LLRI organizuojamose ekonomikos studijose geriausiems “Realistinė ekonomikos analizė”, kurios vyks š.m. lapkričio 7-12 d.
Renginio metu visiems dalyviams taip pat pristatėme ir padovanojome naujausią LLRI knygą “Rinka ir moralė”. Tai jau 6-oji mūsų „Ekonominės politikos skaitinių” serijos rinktinė.
Dėkojame komisijos nariams, padėjusiems išrinkti geriausius darbus, ir konkurso rėmėjams UAB „Ūkio banko investicinė grupė“ ir UAB „Krasta auto”.