Lietuvos laisvosios rinkos institutui vadovaus Rūta Vainienė

Ilgametė instituto bendradarbė Rūta Vainienė nuo šiandien – Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentė.

 

Šiandien įvykusiame LLRI dalininkų susirinkime Rūta Vainienė buvo paskirta LLRI prezidente. Ji pakeitė iki šiol LLRI vadovavusį Remigijų Šimašių, kuris tapo penkioliktosios Vyriausybės teisingumo ministru.

 

R.Vainienė dirbti institute pradėjo nuo pat jo įkūrimo pradžios 1990 m. Rūta Vainienė institute dirbo ekonominės ir pinigų politikos, mokesčių sistemos, bankininkystės, valstybės finansų reformos srityse. 1999 – 2004 metais R.Vainienė vadovavo LLRI ekspertų komandai, o nuo 2004-ųjų kaip asocijuota ekspertė aktyviai prisidėjo prie daugelio instituto darbų. 2007 metais Rūta tapo suburto kelių dešimčių užsienio laisvarinkiškų institutų koalicijos „Už laisvą Europą“ Biudžeto ir mokesčių grupės vadove. Rūta Vainienė yra išleidusi „Ekonomikos terminų žodyną“, daugelio straipsnių ir publikacijų autorė.

 

„Reikės daug dirbti, ir mes institute prie to įpratę. Instituto misija nesikeičia, dirbome ir dirbsime prie aktualiausių ekonominės politikos klausimų. Gerų sprendimų šiandien laukia kiekvienas Lietuvos žmogus ir įmonė, o mes turime ką pasiūlyti valdžiai,“ – sakė naujoji LLRI prezidentė Rūta Vainienė.

 

Vyriausiajai rinkimų komisijai Rūta Vainienė vakar įteikė prašymą panaikinti mandatą Vilniaus miesto taryboje.

 

 

Kontaktinis asmuo:

Laura Dabulytė

LLRI komunikacijos vadovė

Tel. 85 252 62 63,

El.p. Laura@lrinka.lt