„Laisvės debatai“ atidarys Pasaulinę pinigų savaitę

Pasaulinės pinigų savaitės metu Lietuvos laisvosios rinkos institutas (LLRI) kartu su Lietuvos banku rengia „Laisvės debatų“ turnyrą moksleiviams iš visos Lietuvos. 

LAISVĖS DEBATAI – pilietiškumo ir sąmoningumo pamoka mokykloms. Debatų formatas skirtas ugdyti kritiškai ir savarankiškai mąstantį jaunuolį, gebantį išklausyti įvairias nuomones, argumentuoti ir diskutuoti apie aktualiausias socialines, ekonomines ir etnines problemas.

Lietuvos banko kvietimu, LAISVĖS DEBATAI jau kovo 20 d. atidarys Pasaulinę pinigų savaitę Lietuvoje. Ši savaitė yra reikšmingo pasaulinio renginio GLOBAL MONEY WEEK, vienijančio 176 šalis ir keliasdešimt milijonų jaunų žmonių, dalis.

2023 m. Pasaulinės pinigų savaitės tema yra tvarumas, o pagrindinis tikslas yra skleisti žinią apie finansinių įpročių svarbą ir jų poveikį ne tik asmeniniams finansams, bet ir aplinkai bei visuomenei ateityje. 

Kvalifikaciniame ture 9-12 klasių moksleiviai debatuos tema „Ar viską galime nusipirkti turėdami pakankamai pinigų?“. Laimėjusios komandos pateks į finalą, kur debatuos tema „Ar žmogui yra reikalingi pinigai?“.

Visą renginys bus gyvai transliuojamas LLRI ir Lietuvos banko feisbuko paskyrose, kovo 20 dieną, nuo 10.00 iki 14.00 val.