Kviečiame į Michaelo Novako paskaitą „Demokratinio kapitalizmo idealai”

Novako_skelbimasKviečiame visus studentus į vieno įtakingiausių dabartinių socialinės filosofijos atstovų prof. Michaelo Novako (JAV) paskaitą Demokratinio kapitalizmo idealai.

Tai neeilinė proga susitikti ir padiskutuoti su beveik pusšimčio knygų kultūros, filosofijos bei teologijos temomis autoriumi. Iš visų jo knygų labiausiai pripažinta The Spirit of Democratic Capitalism (1982), kurios idėjomis filosofas ir pasidalins su studentais.

Beje, The Spirit of Democratic Capitalism (1982) pogrindyje skaityta ir už geležinės uždangos, o pats Novakas, jau griuvus sienoms, buvo apdovanotas Čekijos, Lenkijos  ir Slovakijos prezidentų.

Prof. M. Novakas dėstė prestižiniuose Stanfordo, Harvardo bei daugelyje kitų pasaulio universitetų. Taip pat jis buvo aktyvus politinės arenos dalyvis Ronaldo Reagano prezidentavimo metais Novakas buvo JAV žmogaus teisių ambasadorius Jungtinėse Tautose, jo darbai įkvėpė net Margaret Thatcher.

Daugiau apie pranešėją: http://michaelnovak.net/

Paskaita atvira visiems susidomėjusiems.

Data: lapkričio 26 d. (trečiadienis).

Laikas: 11.30-13.00.

Vieta: TSPMI (Vokiečių g. 10), 402 a.

Dėl papildomos informacijos rašykite: llri@llri.lt

Michaelis Novakas Lietuvoje vieši Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) kvietimu, paskaita organizuojama kartu su TSPMI.

Iki susitikimo!