Kviečiame 9–12 klasių moksleivius nemokamai mokytis ekonomikos internete

„Ekonomika aktyviai“ – tai Lietuvos laisvosios rinkos instituto jau trečius metus vykdomas švietėjiškas projektas, į kurį kviečiami visi norintieji savarankiškai ir nemokamai mokytis ekonomikos internete.

 

Projektas susideda iš 2 dalių – savarankiškų studijų ir interaktyvių ekonomikos kursų, skirtų 9–12 klasių moksleiviams.

 

Apsilankykite tinklalapyje www.ekonomika-aktyviai.lt, kuriame Jus pasitiks 10 šmaikščių komiksų, iliustruojančių LLRI ekspertų paruoštas ekonomikos temas. Susipažinkite su pateikta informacija, kuri padės jums išmokti ekonomikos pagrindų ar praturtinti jau turimas žinias.

 

O 9-12 klasių moksleivius kviečiame iki 2011 m. spalio 18 d. registruotis į interaktyvius ekonomikos kursus, kuriuose kiekvieną iš temų išdėstys paskaitų lektoriai – LLRI ekspertai. Bus sprendžiamos įdomios užduotys, vyks tiesioginės diskusijos ne tik su kitais kursų dalyviais, bet ir su lektoriais bei kviestiniais svečiais (praėjusių metų kursų dalyviai tiesiogiai diskutavo su Švietimo ministru G. Steponavičiumi ir Teisingumo ministru R. Šimašiumi). Gabiausiems studentams ne tik dovanosime išskirtinius prizus, bet ir pakviesime į baigiamąją vasaros stovyklą, kurioje kursų dalyviai dalinsis įspūdžiais ir žiniomis. Į stovyklą taip pat pakviesime svečią, kuris pristatys įdomų pranešimą.

 

 

Kursai prasidės 2011 m. spalio 18 d. ir tęsis iki 2012 m. gegužės.

 

Projekto autorius – Lietuvos laisvosios rinkos institutas.

Rėmėjai –„JCDecaux”, Maxima LT

 

Išsamesnė informacija ir registracija: www.ekonomika-aktyviai.lt

 

Prisijunk prie Ekonomika aktyviai facebook’e