Video kūrėjų apdovanojimų vakaras!

Nelik ant ledoVIDEO KONKURSO IEŠKOME INOVATYVUMO VERSLE APDOVANOJIMŲ VAKARAS

Galime važinėti ir skraidyti taip greitai, kaip prieš kelis šimtmečius niekam net nesisapnavo. Mūsų butai ir namai yra šiltesni ir šviesesni nei buvusių karalių pilys. O šiltas dušas yra kasdienė smulkmena! Ir visa tai – verslininkų nuopelnas.

LLRI video konkursas „Ieškom inovatyvumo versle“ ragino jaunimą atidžiau pažvelgti ir atskleisti, kaip verslininkų idėjos skatina pasaulio progresą ir prisideda prie geresnio, patogesnio ir džiugesnio mūsų gyvenimo.

Kviečiame Jus į video konkurso apdovanojimų vakarą, kuriame kartu peržiūrėsime geriausius darbus ir įteiksime prizus nugalėtojams!

Nepraleiskite progos susipažinti ir su jaunaisiais kūrėjais, ir su LLRI komanda, inovatyvumo nestokojančiais verslininkais ir profesionaliais video kūrėjais bei jaukiai pavakaroti!

Iš vertinimo komisijos laukiame Aido Dailidės  („Pixelmator” įkūrėjas), Rimantės Daugėlaitės (tarptautinio trumpų filmų festivalio “Vilniaus kino šort’ai” direktorė), Lenos Sokolovskos ir Jovitos Vyšniauskienės (natūralios rankų darbo kosmetikos įmonės „Uoga uoga“ įkūrėjų ir savininkių), Tomo Ramanausko (idėjų agentūros „New“ bendrasavininkas ir kūrybos direktorius), Kęstučio Drazdausko (prodiuseris, kompanijos “ARTBOX“, įkūrėjas, vienas iš Vilniaus kino klasterio iniciatorių).

Taip pat dalyvaus LLRI vertinimo komisijos nariai – prezidentas Žilvinas Šilėnas, ekspertai Kaetana Leontjeva ir Remigijus Senavaitis.

Nepamiršk registruotis: spausk mėlyną registracijos mygtuką viršuje!


KAS? LLRI video konkurso apdovanojimų vakaras

KUR?„Geltonos sofos“ klube (A. Strazdelio g. 1, Vilnius): http://www.geltonossofosklubas.lt/kontaktai.html

KADA? Gruodžio 19 d. 18–20 val.