Interaktyvių kursų dalyviai verslumo stovykloje

2010 m. gegužės 13-14 dienomis Lietuvos laisvosios rinkos instituto projekto „Ekonomika aktyviai“ dalyviai turiningai leido laiką verslumo stovykloje. Vilniaus rajone kartu su verslumo konkurso „Renkuosi verslą“ nugalėtojais moksleiviai dalyvavo komandinėse užduotyse, susitiko su garsiais verslininkais, išbandė viešo kalbėjimo įgūdžius ir atrado naujų draugų.

 

Stovyklos metu apie savo verlsininko kelią moksleiviams pasakojo UAB „Alna Bussiness Solutions“ direktorius Tomas Milaknis. LLRI vyresnysis ekspertas Žilvinas Šilėnas visus stovyklos dalyvius sužavėjo savo pranešimu apie ekonominių krizių priežastis ir pasekmes. Apie pagrindinius ekonominių ciklų reiškinius ekspertas kalbėjo rodydamas ir aptardamas animacinį filmuką „Pietų parkas“.

 

„Stovyklos metu man labiausiai patiko Tomo Milaknio atvykimas ir kalba. Manau, yra be galo įdomu klausytis istorijos žmogaus, kuris yra nemažai pasiekęs bei patyręs ir tuo pačiu gali duoti įdomių patarimų. Taipogi visos stovyklos metu buvo džiugu matyti visus gerai nusiteikusius, draugiškus ir kartu išvien organizuojančius sklandžią stovyklos eigą,“ – stovykla džiaugėsi viena iš kursų „Ekonomika aktyviai“ dalyvių Viktorija Pratusevičiūtė.

 

Stovyklos nuotraukas rasite čia: https://picasaweb.google.com/info.PROFAT/2010051314RenkuosiVerslaStovykla#

 

Institutas planuoja ir kitais mokslo metais 9-12 klasių moksleivius pakviesti interaktyviai mokytis ekonomikos ir dalyvauti kursuose „Ekonomika aktyviai“.