Geriausi LLRI internetinių ekonomikos kursų dalyviai baigiamojoje stovykloje

2011 m. gegužės 12-13 d. įvyko LLRI projekto „Ekonomika aktyviai“ baigiamoji stovykla. Geriausi internetinių ekonomikos kursų dalyviai kartu su verslumo konkurso „Renkuosi verslą“ nugalėtojais dvi dienas praleido Aukštadvario sodyboje, kur dalyvavo komandinėse užduotyse, klausė paskaitas, susitiko su verslininku, išbandė viešo kalbėjimo įgūdžius, atrado naujų draugų ir turiningai praleido laiką.
Stovyklos metu apie savo verslininko kelią ir iššūkius, su kuriais teko susidurti, moksleiviams pasakojo Mindaugas Lapinskas, strateginės rinkodaros agentūros „Brandscape“ įkūrėjas ir vadovas bei įmonės „Puikis“ savininkas.

LLRI vyresnysis ekspertas ir „Ekonomika aktyviai“ lektorius Žilvinas Šilėnas, rodydamas ir aptardamas populiarųjį animacinį filmuką „Pietų parkas“, kartu su moksleiviais aiškinosi, kokius įspūdžius apie rinkos dalyvius (pirkėjus ir pardavėjus) yra susidariusi visuomenė ir kiek jie yra pagrįsti.
„Džiaugiuosi dalyvavimu stovykloje. Tai buvo dvi turiningai, naudingai ir smagiai praleistos dienos. Man patiko įdomios paskaitos, praktinės užduotys, motyvuoti, orientuoti į rezultatą draugai. Tai vienas geriausių projektų Lietuvoje, praturtinantis nepamirštamais įspūdžiais ir žiniomis”, – džiaugėsi Ieva Jonušytė, viena iš „Ekonomika aktyviai“ projekto dalyvių.

Kita moksleivė Skaistė Petkelytė sakė: „Tai nebuvo paprastas pasibuvimas, kurio metu tik praplėčiau savo draugų ir pažįstamų ratą, tai buvo kur kas daugiau. Stovykloje sužinojau daug naujo, susipažinau su įvairiausiais žmonėmis bei praplėčiau savo akiratį ekonomikos srityje. Be visų šių išliekamąją vertę turinčių dalykų, dar ir puikiai praleidau laiką. Tai buvo tikrai šaunios dvi mano gyvenimo dienos”.

Stovyklos nuotraukas rasite šioje nuorodoje.

LLRI planuoja ir kitais mokslo metais 9-12 klasių moksleivius pakviesti internetu mokytis ekonomikos ir dalyvauti kursuose „Ekonomika aktyviai“.

Daugiau informacijos apie projektą rasite www.mokome.lrinka.lt

Prisijunkite prie „Ekonomika aktyviai“ facebook‘e
Dėl papildomos informacijos:
Agata Pradedovič
Tel. (8 5) 252 62 57
Faks. (8 5) 252 62 58
El. paštas agata@lrinka.lt