Forumas „Kompetentingas ir įgalintas veikti viešasis sektorius – misija įmanoma?“

Lietuvos Verslo taryba, kurią asociacija „Investors‘ Forum“, Lietuvos pramonininkų konfederacija, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija bei Lietuvos darbdavių konfederacija, matydama, kad daugelis problemų ir sprendimų viešajame sektoriuje daro įtaką privataus sektoriaus veikimui, rengia forumą „Kompetentingas ir įgalintas veikti viešasis sektorius – misija įmanoma?“. 

Forume dalyvaus ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė, pranešimą „Link valstybės institucijų optimizavimo ir geresnės paslaugų kokybės: patirtis ir ateitis“ skaitys Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentė Elena Leontjeva.

Forumo tikslas yra kartu su politikais, visuomeniniais lyderiais, akademine bendruomene ir verslo atstovais aptarti žingsnius, kurie yra būtini, kad mūsų visuomenėje būtų suvokta, jog kokybiškų viešųjų paslaugų ir kompetentingos valstybės tarnybos reikia kiekvienam visuomenės nariui, o ne tik verslui ir pačiam viešajam sektoriui. 

Forumas vyks 2021 m. spalio 28  d. viešbutyje „Novotel Vilnius“ (Gedimino pr. 16). Renginio programą galite rasti ČIA. 

Atsižvelgiant į COVID-19 situaciją ir ribotą dalyvių skaičių registracija yra būtina. Registracija: https://forms.gle/N2EdUAeHUbPxv8Y79.  Dalyvauti gyvai kviečiami tik su galimybių pasu arba ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu.

Renginio transliaciją stebėkite Delfi TV šioje nurodoje