„Forbes” LLRI veiklą vadina priešnuodžiu totalitarizmui

Templeton_ZilvinasLietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) rengiamas Lietuvos savivaldybių indeksas laimėjo prestižinį „Templeton Freedom Award“ (JAV) apdovanojimą ir 100 tūkst. JAV dolerių premiją. Tarptautinis apdovanojimas kasmet teikiamas organizacijoms už jų indėlį skatinant konkurenciją ir žmogaus veiklumą. „Templeton Freedom Award“ organizuoja ir teikia „Atlas Network“ (JAV).

Alejandro A. Chafuen „Atlas Network“ prezidentas ir „Forbes“ autorius, šia proga apžvelgia Lietuvą ir LLRI indėlį kovojant už žmonių laisvę veikti.

Savo straipsnyje autorius rašė:

„Istorijoje daug pavyzdžių, kai mažos šalys, tokios kaip Šveicarija ar Olandija, ar miestai valstybės, pavyzdžiui, Atėnai ir Venecija praeityje ar Honkongas ir Singapūras šiandien, siūlo vertingas pamokas pasauliui.

Netiesioginė pagalba vargšams, tokia kaip nuosavybės teisių apsauga, laisvė prekiauti, platesnės švietimo galimybės, iš tiesų gali padėti žmonėms išbristi iš skurdo. Ar Lietuva gali tapti vienu iš šių pavyzdžių pasauliui? Jei šalis turi tokią galimybę, tai tik dėl Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) darbų“

Visą straipsnį skaitykite www.forbes.com