Dėmesio! Pratęsiame atrankos į ekonomikos kursus „Realistinė ekonomikos analizė” terminą. Kviečiame dalyvauti!

Kviečiame vyresnių kursų (nuo 3 kurso) socialinių, humanitarinių mokslų studentus ir jau nebestudijuojančius profesionalus į savaitės trukmės ekonomikos kursus geriausiems „Realistinė ekonomikos analizė“. Į kursus pakviesime tuos pretendentus, kurie iki spalio 24 d. atsiųs užpildytą anketą ir kuriuos atrinks komisija. Užpildytos anketos laukiame elektroniniu paštu LLRI@lrinka.lt.

ATSISIŲSKITE ANKETĄ

Kursai vyks 2011 m. lapkričio 7–12 d.

Paskaitos vyks ISM vadybos ir ekonomikos universitete (Arklių g. 18, Vilnius):
Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 17 iki 20.15 val.
Penktadienį nuo 16 iki 21 val.
Šeštadienį nuo 10 iki 17.30 val.

KURSŲ PROGRAMA

Kursų kaina: studentams – 200 Lt (su PVM), kitiems – 600 Lt (su PVM)

Dėmesio! Penkiems geriausiai atlikusiems savanorišką testą GRĄŽINSIME STUDIJŲ ĮMOKĄ. Jūs galite būti vienas iš jų! Renginio pabaigoje kursų dalyviams įteiksime sertifikatus.

Paskaitų temos:
Austrų ekonominės mokyklos nuopelnai ekonomikoje; Kas yra prakseologija ir koks jos metodas; Privačios nuosavybės sąvoka, vystymasis ir vaidmuo; Ekonominės gerovės priežastys: darbo pasidalijimas, kapitalo kaupimas, inovacijos; Kaip veikia rinka: subjektyvi vertė, kainodara, kainų arbitražas; Kapitalas ir palūkanos: turto kūrimas piniginių mainų ūkyje; Konkurencija ir monopolija; Pinigų teorija ir ekonominiai skaičiavimai. Bankininkystė; Verslo ciklų teorija; Defliacija – receptas, kad Europa klestėtų; Verslininko vaidmuo; Viešosios gėrybės ir eksternalitetas (išorinis poveikis); Kapitalizmas. Socializmas. Vidurio kelias; Rinka ir krikščionybė.

Studijas ves:

dr. Guoda Azguridienė, hab. dr. Algirdas Degutis, prof. dr. Jörg Guido Hülsmann, kun. dr. Kęstutis Kevalas, Žilvinas Šilėnas, prof. Josef Šíma, dr. Remigijus Šimašius, Rūta Vainienė.

Kursų partneriai:
Friedricho Naumano fondas
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas

Daugiau informacijos teiraukitės:

Agata Pradedovič
Tel. (8 5) 252 62 60
Faks. (8 5) 252 62 58
El. paštas Agata@lrinka.lt