Praktika LLRI

praktika ir savanorystė

Ištisus metus formuojame praktikantų ir savanorių komandas, konkretiems projektams įgyvendinti. Laukiame ekonomikos, teisės, komunikacijos, anglų filologijos, filosofijos, pedagogikos ir visų visų kitų specialybių studentų!

Norinčiuosius įgyti patirties galime priimti ištisus metus, tačiau biure turime ribotą vietų skaičių. Lygiaverčiai kandidatai priimami pagal first come – first served principą.

praktika ir savanorystė

Veiklos sritys?

Ekonominė analizė, statistinė analizė, teisės aktų analizė, projektų valdymas, kūrybinis darbas, vertimai, komunikacija ir socialinės medijos, audiovizualiniai projektai.

Reikalavimai?

Noras prisidėti prie laisvės idėjos sklaidos, gebėjimas įvykdyti paskirtas užduotis, iniciatyvumas, patikimumas.

Kandidato privalumai?

Dalyko žinios, anglų kalbos žinios, noras ir galimybė praktikuotis bent mėnesį be didesnių pertraukų. LLRI yra maža organizacija, joje nuolat dirba apie 15 žmonių. Iš praktikantų bus tikimasi aktyviai įsitraukti į veiklą, prisidėti prie tyrimų, analizių, komunikacijos projektų ir kitų esminių darbų.


Kaip aplikuoti? 

Užpildykite registracijos anketą. 

Jei turėsite kokių nors klausimų,  rašykite llri@llri.lt

Praktika ir savanorystė nėra apmokama. Tačiau rezultatyviems ir perspektyviems studentams pasiūlysime prie mūsų prisijungti ir kitą kartą, galbūt jau ir baigus studijas. Taip pat turime partnerių Europoje ir JAV, kuriems panašiai veiklai galėtumėme parekomenduoti išskirtinius kandidatus.