Institute – pirmoji šią vasarą praktikantų komanda

Lietuvos laisvosios rinkos institutas darbais, o ne tuščiais žodžiais skatina užsienyje studijuojančius grįžti į Lietuvą. Pagal prasidėjusią instituto organizuojamą studentų praktikos programą, šią savaitę darbą pradėjo pirmieji praktikantai – trys Didžiojoje Britanijoje studijuojantys lietuviai.

Praktikos metu studentai susipažins su instituto veikla ir Lietuvos aktualijomis. Mėnesį truksiančios praktikos metu, LLRI praktikantai dalyvaus strateginiuose instituto darbuose – darbo santykių reguliavimo, profesinio ugdymo ir kitose srityse: atliks informacijos paiešką, jos sisteminimą ir skaičiavimus šiuo metu LLRI vykdomose atvejo studijose. Studentai taip pat prisidės prie LLRI „Youtube“ puslapio pildymo ir gerinimo.

Mūsų kvietimu praktiką institute atlikti pasinaudojo du Birmingemo universiteto studentai – Paulius Vaidžiulis, pasirinkęs Europos politikos, visuomenės ir ekonomikos mokslus, ir Ieva Česnulaitytė, studijuojanti tarptautinius santykius ir prancūzų kalbą, bei Glazgo universitete į politikos ir ekonomikos mokslus besigilinanti Gintarė Masiulytė.

Primename, kad Lietuvos laisvosios rinkos institute yra galimybė atlikti praktiką ar savanoriauti ištisus metus. Daugiau apie tai galite sužinoti LLRI interneto tinklapyje.