R. Vainienė: Valdžios puota maro metu tęsiasi (0)

Ilgai neigusi krizę, bet dabar jau ją pripažinusi valdžia, atrodo, pati niekaip negali ja iki galo patikėti. Ar patikėjusi, bet savu kailiu dar ne itin skaudžiai pajutusi, valdžia niekaip negali sustoti išlaidauti – šio žalingo įpročio, pasirodo, atsisakyti nėra taip jau paprasta. Raginimai sustoti išlaidauti valdžiai nė motais. Šis dienos Vyriausybės posėdyje, lyg niekur nieko, bus vėl prisiimami nauji viešojo sektoriaus finansiniai įsipareigojimai, tegu ir ne milijoniniai, bet lašas po po lašo – taip per pastaruosius metus ne vienas milijardas prikapsėjo.

 

Kas šiandien ant valdžios puotos maro metu stalo? Europos lyčių lygybės institutas – pirmoji ES institucija Lietuvoje – net 2 metus naudosis patalpomis, už kurių nuomą mokės Lietuvos mokesčių mokėtojai.

 

Kita malonė – lyg ir vaikams. Vaikų mokymo plaukti programa. Lėšos – iš valstybės biudžeto pagal galimybes, bet jei tokių nebus, nereikia rūpintis – savivaldybėms „rekomenduota“ (savanoriškai per prievartą“ finansuoti šią programą. Lėšų poreikiais – nuo pusės milijono kitąmet iki 4 milijonų 2015. Na, baseinų mokyklos neturi, bet BINGO – yra sveikatinimo centrai (privatūs), iš jų ir bus galima pirkti paslaugą, kai kas kvalifikaciją pasikels, kai kas stebėseną vykdys. Na, žinote, vienas vaikas plauks, o 6 aplink tupinės. Ir tada vėl noriu paklausti, ar ši malonė vaikams yra tikrai dėl vaikų? Juolab, kad paskaičius argumentaciją programoje lyg ir turėtum juoktis, bet jau net nebejuokinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

14 + 6 =