R. Šimašius: Liberalaus politinio susipratimo aktas (0)

Vis daugiau žinių apie rinkimus. Štai žinutė, kad rinkimų sąrašai jau ima byrėti, nes G. Šileikis pasitraukė iš Liberalų sąjūdžio sąrašo. Pasitraukė, nes buvo nureitinguotas per žemai – į 15 vietą. Man kyla kitas klausimas: ką bendro mūsų liberalų partijos turi su liberalia ekonomine doktrina, jei gerbiamas seimo narys pats pasitraukė iš liberalų sąrašo, o iki pasitraukimo sąraše buvo net penkioliktas?..

 

Pabandysiu paaiškinti kodėl. Atsakymas iš tiesų labai paprastas. Net kairuoliškų pažiūrų bent kiek atsakomybės už finansus ir šalies ekonominę padėtį turintys politikai ir tarnautojai šį Seimo narį pakrikštijo pačiu brangiausiu. Išmokos vaikams iki 18 metų, vis ilginamos apmokamos atostogos motinoms, nemokamas pradinukų maitinimas… Visa tai G. Šileikio iniciatyvos. Jos nors ir turi didžiulę žalą, bet apie ją drįsta sakyti tik LLRI ir dar vienas kitas. O skamba šios iniciatyvos gražiai, tad ir priimamos Seime.

 

Žodžiu, sveikinu Liberalų sąjūdį, kad tikriems liberalams nereiks prieš save raudonuoti (tikiuosi, bent tai jie darė), nes liberalų vardu bus siūloma mažiau populistinių antiliberalių sprendimų. Kita vertus – kam reikėjo laukti, kol žmogus pats susipras, kad ne šiuo pavadinimu pasivadinusioje partijoje jam vieta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

4 × three =