Debatai „Ar robotai atims mūsų darbus?“

Lietuvos laisvosios rinkos instituto Švietimo centras dalyvavo Alytuje vykusioje vyresnių klasių moksleivių verslumo stovykloje „Verslus 2018“.

LLRI organizuoto užsiėmimo metu vyko debatai, moksleiviai dalyvavo komandiniame žaidime bei išbandė save debatuose „Ar robotai atims mūsų darbus?“. Debatų dalyviai aktyviai įsitraukė į veiklą, drąsiai išsakė savo mintis bei atstovavo savo grupės nuomonę imituotoje televizijos laidoje. Pabaigoje mokiniai aptarė vykusius debatus, gavo naudingų patarimų, kaip įtikinamai pateikti savo nuomonę bei išrinko debatų laimėtoją.

Stovykloje mokiniai taip pat turėjo galimybę susipažinti su Lietuvos įmonių veikla, įsitraukti į pranešimus bei įgyti praktinės patirties, pavyzdžiui, išmokti viešojo kalbėjimo subtilybių.

„Puiku, kad organizuojamos tokios stovyklos, kuriose moksleiviai gali praktiškai susipažinti su įkvepiančiais verslininkais, turi galimybę geriau suprasti realias ekonomikos aktualijas, išsakyti savo mintis, o galiausiai ir suprasti, ką norėtų veikti ateityje. Smagu matyti tiek kūrybingų, verslių ir savo nuomonę turinčių mokinių. “ – teigia Lietuvos laisvosios rinkos Švietimo centro vadovė Marija Vyšniauskaitė.

debatai moksleiviams debatai moksleiviams debatai moksleiviams debatai moksleiviams debatai moksleiviams debatai moksleiviams debatai moksleiviams debatai moksleiviams debatai moksleiviams debatai moksleiviams debatai moksleiviams debatai moksleiviams debatai moksleiviams