R. Vainienė: „Mes išleisime dar daugiau jūsų pinigų“. Kuo čia didžiuotis? (0)

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija su pasididžiavimu praneša, kad įvairioms socialinėms išmokoms, pašalpoms ir kompensacijoms šiemet išmokės rekordiškai daug lėšų. Bendra piniginės paramos suma, kurią Lietuvos gyventojams skirs valstybė, sudarys daugiau nei 1 mlrd. litų. Tai 126 mln. litų daugiau nei 2008 metais.

 

„Valstybė sieks pasirūpinti kiekvienu žmogumi, kuriam ypač reikia paramos. Jos gavimą jau dabar supaprastinome kai kurioms socialinėms grupėms, o biurokratinių barjerų mažės ir ateityje. Nepaisant ekonominio sunkmečio, gyventojai turi jausti valstybės paramą. Tai atsispindi ne tik rekordine suma, kuri bus skirta socialinėms išmokoms ir kompensacijoms, bet ir toms lėšoms, kurios skiriamos aktyviai darbo rinkos politikai“, – kalbėjo ministras R.J.Dagys.

 

Nesuprantu, ko ministras džiūgauja. Kad išleis daugiau mokesčių mokėtojų pinigų? Kad kiekvienam dirbančiam teks daugiau išlaikytinių? Kad auga skurdas ir nedarbas? Kad mokesčių mokėtojų pinigai bus išleisti su mažesniais barjerais?

 

Tikrai, teisus buvo Bulgakovas, sakydamas, kad betvarkė gyvena ne tualetuose, o galvose. Esant tokiam Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos požiūriui, nenuostabu, kad tiek socialinės paramos schema, tiek darbo santykiai yra sudėlioti taip, kad valstybėje būtų kuo daugiau išlaikytinių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

13 + 6 =