Ekonomika šiandien. Kokios pertvarkos reikia Lietuvos geležinkeliams?

Europos komisija perspėjo Lietuvą dėl dominuojančios Lietuvos geležinkelių padėties ir reikalauja pertvarkytį įmonę. Kitu atveju gresia milžiniškos baudos. Apie tai pokalbis Lietuvos laisvosios rinkos instituto autorinėje laidoje „Ekonomika šiandien“.

Laidoje dalyvauja Lietuvos privačių geležinkelių įmonių asociacijos vadovas Tomas Keršis, Verslo angelų fondo partneris, nepriklausomas LG valdybos narys Algimantas Variakojis ir Bendrovių valdymo instituto Baltijos šalyse prezidentas Paulius Martinkus. Laidą veda Žilvinas Šilėnas.

Taip pat laidoje tradicinė rubrika „Stebime vadžią“. Lietuvos laisvosios rinkos instituto ekspertai kiekvieną dieną analizuoja valdžios priimamus sprendymus ir siūlymus, teikia ekspertines įžvalgas. Laidoje pateikiame svarbiausių šio savaitės sprendimų analizę.

Kokį sprendimą dėl NPD didinimo priėmė valdžia? Kiek ir kam reikėtų mažinti PVM? Kiek mažės Žemės mokestis? Ar bus padidinti mokesčiai mažiausiai uždirbantiems? Ar bus uždrausta dirbti parduotuvėms per šventes?

Laidos klausykite čia.