Dėkojame Editai už darbą institute ir linkime didžiausios sėkmės! 

Edita Maslauskaitė nebedirbs Lietuvos laisvosios rinkos institute, pastaruosius 14 metų ji ėjo viceprezidentės pareigas. Visa komanda sakome ačiū už bendrą darbą ir linkime kuo didžiausios sėkmės naujuose profesiniuose iššūkiuose!

„Editai jaučiu didžiausią dėkingumą už ilgametę bendrystę ir didžiulį indėlį į instituto kultūrą. Jos dėka Institutas atrado naujų veiklos erdvių ir santykio su valdžia ir visuomene galimybių. Svarbiausia, kad Edita pasišventusiai įgyvendino visas savo iniciatyvas. Galėjau būti tikra, kad jeigu Edita kažko imasi, darbas bus padarytas su aukščiausia kokybe. Keista išsiskirti, kai santykiai puikūs, darbų netrūksta ir gražiai papildome viena kitą. Bet suprantu, kad žmogui reikia atsiliepti į vidinį kvietimą padaryti kažką daugiau, viršyti save, ir išsipildyti. Su tokia dvasia ir išleidžiu Editą, žinodama, kad ji, kaip ir visuomet, sugebės atskleisti savyje vis naujų gebėjimų ir pasieks pačių aukščiausių išsipildymo viršūnių“, – sako Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentė Elena Leontjeva.

„Po 21 metų darbo institute priėmiau nelengvą, bet svarbų sprendimą išbandyti save ir pasižvalgyti naujų profesinių iššūkių. Institutas – tai ta vieta, kurioje gali nuolat tobulėti, skleistis ir jausti, kad dirbi labai prasmingą darbą. Tačiau kaip ir kiekvienam ateina metas, kai norisi atsitraukti ir išbandyti save naujai. Didžiuojuosi komanda, su kuria kartu augome, nuveikėme daug prasmingų darbų. Žinau, kad ir dabartinė komandą pasieks daug pergalių gindama laisvės ir atsakomybės idėjas. Tiek metų pradirbus institute, natūralu, kad bendrausime ir ryšius palaikysime ir toliau“, – sako Edita Maslauskaitė.

Edita prie Lietuvos laisvosios rinkos instituto prisijungė 1999 m. Ji buvo atsakinga už lėšų telkimą, organizacinius procesus ir plėtrą. Taip pat kūrė ir kuravo vieną svarbiausių instituto projektų „Stebime valdžią”, kurio tikslas įvertinti valdžios politiką, pateikti argumentus ir alternatyvas, trumpai ir aiškiai visuomenei pristatyti svarstomas naujas valdžios iniciatyvas. Tarp daugelio įgyvendintų veiklų – tarptautinis projektas „Intelektualus verslumas“, kuriuo buvo kuriami ir stiprinami naujai įsteigtų Europos organizacijų gebėjimai, dalijamasi patirtimi apie laisvos rinkos veikimą. Jai dirbant vadovų komandoje institutas du kartus buvo apdovanotas prestižiniu tarptautiniu Templeton prizu už Lietuvos savivaldybių indeksą, Ekonomikos vadovėlį „Ekonomika per 31 valandą“.

Sėkmės, Edita!