Apie LLRI rašo pasaulinis NVO tinklas „Atlas network“

Pasaulinis nevyriausybines organizacijas vienijantis tinklas „Atlas Network“ paskelbė išsamų straipsnį apie Lietuvos laisvosios rinkos instituto veiklą ir jo istoriją:

„Nuo pirmųjų įkūrimo dienų LLRI tapo plačiai pripažintu institutu Lietuvoje. Instituto analitinė nuomonė vertinama įvairiose visuomenei svarbiose temose, tokiose kaip pensijų ar socialinių išmokų privatizavmas, „Saulėlydžio“ veikla, reguliavimų mažinimas, lengvesnis įėjimas į rinką, mokyklų pasirinkimas ir jų konkurencingumas. Taip pat privatus sveikatos sektorius bei draudimas, korupcija, institucijų infrastruktūra, šešėlinės ekonomikos situacija Baltijos šalyse ir daugelis kitų.

Pastaraisiais metais Lietuvos laisvosios rinkos institutas rado naujų būdų, kaip iškelti ir viešinti ekonomikos problemas ar mažinti valstybės kišimąsi į ekonomiką ir suteikti apie tai informaciją tiems, kuriems jos labiausiai reikia – Lietuvos piliečiams“.

Visą straipsnį kviečiame skaityti čia.

„Atlas network“ – 400 think tankų 80-yje šalių vienijantis tinklas, kurio tikslas – ginti ir puoselėti laisvos rinkos, laisvės idėjas.