LLRI viceprezidentės žodžiai rėmėjams

editaMieli bičiuliai,

Laisvos verslininkystės idėja – tai darbas ir kūryba atviroje rinkoje, kai jokia valdžia neriboja galimybės kurti ir uždirbti. Tokioje aplinkoje niekas neturi politiko ar valdininko sukurtų išskirtinių sąlygų. Pats prisiima atsakomybę už rizikingus sprendimus, be valdžios dalinamų subsidijų ir gelbėjimo planų. Bet svarbiausia, jog tai suteikia galimybę realizuoti savo sumanymus ir idėjas, siekti įgyvendinti pirkėjų ir partnerių norus, taip pelnyti jų palankumą ir tapti geriausiais savo veikloje.

Mes dirbame tiek verslui, tiek žmogui – dėl pasirinkimo laisvės, pagarbos jam, kaip mokesčių mokėtojui. Reikalaujame valdžios atskaitingumo už jo leidžiamus pinigus.

Iškeliame visuomenei svarbius klausimus ir pateikiame esminių reformų paketus. Reaguojame ir užkertame kelią kasdieniams mėginimams suvaržyti žmonių ekonominę veiklą ir siekį didinti finansinę naštą.

Mes nuoseklūs. Mūsų idėjos ir argumentai nesikeičia nei keičiantis valdžioms, nei mūsų finansiniams partneriams. Visus 25 instituto veiklos metus kiekvienas mūsų pasiūlymas yra paremtas žmonių pasirinkimo, privačios nuosavybės, laisvų mainų ir ribotos valdžios principais.

Tikime, kad ši bendra vizija mus jungia. Ačiū, kad prisidedate prie jos įgyvendinimo Lietuvoje. Be Jūsų paramos mes negalėtume tiek daug nuveikti.

Pagarbiai
Edita Maslauskaitė, LLRI viceprezidentė