Šią savaitę – LLRI pirmą kartą dalyvauja Vilniaus knygų mugėje

coveris.WEB

Šią savaitę, vasario 20-23 dienomis, Lietuvos laisvosios rinkos institutas (LLRI) pirmą kartą prisijungia prie Vilniaus knygų mugės dalyvių. Nuo žiemos, kasdienybės, žinių ar mąstymo iššūkių stokos pasiūlysime gydytis Nobelio premijos laureatų, garsių filosofų ir ekonomistų knygomis.

„Švietimas ir savišvieta yra vaistas nuo daugelio ligų. Tik pradedantiems pažintį su ekonomika LLRI išleistos garsiausių ekonomistų ir mastytojų knygos taps puikiu įvadu, o pažengusius paskatins domėtis toliau ir giliau“, – LLRI leidybinės veiklos filosofiją pristato LLRI prezidentas Žilvinas Šilėnas.

 

LLRI MUGĖS NAUJIENA │Knygą „Verslininko vaidmuo“ mugės dalyviai galės įsigyti pirmieji

Vilniaus knygų mugėje pristatysime naujausią ir paskutinę Ekonominės politikos skaitinių serijos knygą „Verslininko vaidmuo“.

Filosofė A. Rand,  pripažinti ekonomistai L. von Misesas, I. Kirzneris ir kiti giliai ir iš esmės permąsto verslininko vaidmenį visuomenėje. Jų įžvalgos padės geriau pažinti verslininkus nuolat lydinčią riziką, žmogų ir jo poreikius, išryškins verslininko ir vadybininko skirtumus, inovacijų svarbą. Ši rinktinė ne tik pagilins žinias, bet ir apsaugos nuo marksistinių teorijų kokteilio, kuris užnuodijo ne vieną protą ir sužlugdė ne vieną valstybę.

 

LLRI MUGĖS PASIŪLYMAIPripažintų ekonomistų giliausios įžvalgos geriausiomis kainomis

Knygu muge 2014LLRI išskirtinis pasiūlymas – Ekonominės politikos skaitinių rinkinys (kaina 40 Lt). Dėstytojai ir studentai rinkinį galės įsigyti tik už 35 Lt (!):

  • „Verslininko vaidmuo“ (2014)
  • „Kaina rinkoje“ (2012)
  • „Rinka ir moralė“ (2011)
  •  „Konkurencija, monopolija ir karteliai“ (2010)
  • „Pinigai ir verslo ciklai“ (2009)

Mugėje taip pat su specialia nuolaida galėsite įsigyti garsaus vokiečių libertaro Roland Baader „Pinigų socializmas, naujosios pasaulinės depresijos tikrosios priežastys“ ir ekonomikos profesoriaus Juesus Huerta de Soto „Austrų ekonomikos mokykla: rinkos tvarka ir verslus kūrybingumas“.

 

KAIP MUS RASTI?

LLRI stendą rasite LITEXPO parodų rūmų trečioje salėje (Laisvės pr. 5, Vilnius).

Mugės darbo laikas: vasario 20 d. 10.00-19.00 val. vasario 21 d. 10.00-21.00 val. vasario 22 d. 10.00-21.00 val. vasario 23 d. 10.00-17.00 val.

Bilietai iki mugės ir mugės metu parduodami internetu nuo sausio 20 d. arba renginio vietoje.

Daugiau informacijos apie Vilniaus knygų mugę: http://2014.vilniausknygumuge.lt/lt