Gabiausiems Lietuvos moksleiviams – „Ekonomika aktyviai“ vasaros stovykla

Mokytis galima ne tik klasėje: daugiau nei 30 geriausiai internetinius kursus baigusių vyresniųjų klasių moksleivių žinių įgyti keliavo į dviejų dienų stovyklą.

Birželio 18-19 d. Švenčionių raj. Pailgio kaime esančioje stovyklavietėje jaunieji ekonomistai ne tik turėjo strateginius komandos formavimo užsiėmimus, sporto žaidimus ar dainas prie laužo – stovykloje moksleivius abi dienas lankė lektoriai, vyko diskusijos.

LLRI prezidentas Ž. Šilėnas stovyklautojams vedė paskaitą apie „Southparkonomiką“, o įmonių grupės „Alna“ vadovas. T. Milaknis dalinosi idėjomis apie sėkmingą ir atsakingą verslą. Vakare moksleiviai žiūrėjo filmą, po kurio kartu su LLRI socialinių kampanijų vadove A. Kazlauskyte ir režisiere M. Razgute diskutavo apie biurokratinę sistemą ir jos ydas.

„Smagiausia šioje stovykloje buvo tai, kad iš pirmo žvilgsnio tokie sudėtingi dalykai kaip ekonomika gali būti pateikiami suprantamu ir įdomiu būdu: per žaidimus, pokalbius su draugais ir filmus“, – įspūdžiais dalinasi panevėžietis Mantas.

Penkerių metų patirtis rengiant savanoriškus interaktyvius švietimo projektus Lietuvos laisvosios rinkos institutui šiandien leidžia džiaugtis beveik 2000 kursų dalyvių.

EA1   EA2EA3EA4