Econquiz

Švietimo sistema pastaraisiais metais išgyvena stiprius pokyčius. Dėl pandemijos ir paskelbto visuotinio karantino atsirado poreikis stiprinti mokymosi ir mokymo infrastruktūrą bei atrasti naujus būdus pritaikyti technologijas prie mokytojų ir mokinių poreikių. Pandemija ir jos pasekmės taip pat išryškino poreikį stiprinti finansinį raštingumą, jog sugebėtume išlaikyti savo ekonominį stabilumą atsidūrus bet kokios krizės akivaizdoje.

Mūsų organizuojamas ekonomikos egzaminas kiekvienais metais pritraukia tūkstančius žmonių, žinias tikrinasi ne tik moksleiviai ar studentai, tačiau ir kiti piliečiai. Savo finansinį raštingumą gerinti ir jį tikrinti svarbu kasdien, todėl šiuo metu kuriame e-viktorinų platformą, kuri leistų lengvai pasitikrinti ekonomikos žinias nuotoliniu būdu bet kuriuo metu.

Ši interaktyvi platforma talpins daugiau kaip 150 klausimų, taigi, leis įsivertinti savo ekonomikos žinias, padės mokytojams organizuojant ekonomikos viktorinas. Tikime, jog tai taps dažnai naudojama mokymo ir mokymosi priemone kiekvienam.
Platforma šiuo metu kuriama kartu su ilgamečiais Nacionalinio ekonomikos egzamino partneriais LRT.

Pilnos platformos versijos laukite jau antroje šių metų pusėje!

 

Turi minčių ar pastebėjimų? Rašyk mums.