Praktika LLRI

llri praktika

Ištisus metus formuojame praktikantų ir savanorių komandas, konkretiems projektams įgyvendinti. Laukiame ekonomikos, teisės, komunikacijos, anglų filologijos, filosofijos, pedagogikos ir visų visų kitų specialybių studentų!

Norinčiuosius įgyti patirties galime priimti ištisus metus (išskyrus atostogų metu liepos 30 d. –  rugpjūčio 20 d.), tačiau biure turime ribotą vietų skaičių. Lygiaverčiai kandidatai priimami pagal first come – first served principą.

10317787_10153049873836153_4479750978557440179_o

Veiklos sritys?

Ekonominė analizė, statistinė analizė, teisės aktų analizė, projektų valdymas, kūrybinis darbas, vertimai, komunikacija ir socialinės medijos, audiovizualiniai projektai.

Reikalavimai?

Noras prisidėti prie laisvės idėjos sklaidos, gebėjimas įvykdyti paskirtas užduotis, iniciatyvumas, patikimumas.

Kandidato privalumai?

Dalyko žinios, anglų kalbos žinios, noras ir galimybė praktikuotis bent mėnesį be didesnių pertraukų. LLRI yra maža organizacija, joje nuolat dirba apie 15 žmonių. Iš praktikantų bus tikimasi aktyviai įsitraukti į veiklą, prisidėti prie tyrimų, analizių, komunikacijos projektų ir kitų esminių darbų.


marija ea

Kaip aplikuoti? 

Užpildykite registracijos anketą. 

Jei turėsite kokių nors klausimų,  LLRI švietimo centro vadovė Marija Vyšniauskaitė laukia Jūsų laiškų el. paštu: Marija@LLRI.lt

Praktika ir savanorystė nėra apmokama. Tačiau rezultatyviems ir perspektyviems studentams pasiūlysime prie mūsų prisijungti ir kitą kartą, galbūt jau ir baigus studijas. Taip pat turime partnerių Europoje ir JAV, kuriems panašiai veiklai galėtumėme parekomenduoti išskirtinius kandidatus.


Apie LLRI

Lietuvos laisvosios rinkos institutas (LLRI) yra privati, pelno nesiekianti, nepolitinė organizacija, įsteigta 1990 metais įtvirtinti asmens laisvės ir atsakomybės, laisvosios rinkos bei ribotos valdžios idėjas. Tiksliausiai institutą būtų vadinti užsienyje itin paplitusių think tank vardu, lietuviškai vadinamu smegenų centru, idėjų fabriku, viešosios politikos institutu ir panašiais vardais. Instituto siekis yra padėti įgyvendinti bendrus Lietuvos žmonių interesus, kurie geriausiai gali būti realizuojami laisvoje rinkoje, kai be jokių privilegijų, protekcijų ar apribojimų kiekvienas individas savo tikslų siekia tarnaudamas visuomenei, o ne pasitelkdamas valstybės aparatą.

LLRI idėjos ir darbai yra paremti austrų ekonomikos mokyklos principais ir vertybėmis. LLRI atlieka tyrimus reikšmingais ekonomikos ir jos politikos klausimais, kuria reformų koncepcijas, rengia įstatymų ir jų projektų ekspertizes bei padeda valdžios institucijoms patardamas, kaip geriau įtvirtinti laisvosios rinkos principus Lietuvoje. Institutas taip pat atlieka sociologines apklausas, leidžia ekonominę literatūrą, rengia konferencijas, seminarus, paskaitas.