Komanda

Elena Leontjeva

Elena Leontjeva

LLRI tarybos pirmininkė

Plačiau
Žilvinas Šilėnas

Žilvinas Šilėnas

Prezidentas

Tel.: 8 (5) 250 0283
El. paštas: zilvinas@llri.lt

Edita Maslauskaitė

Edita Maslauskaitė

Viceprezidentė

Tel.: 8 (5) 250 0283
El. paštas: edita@llri.lt


Vytautas Žukauskas

Vytautas Žukauskas

Viceprezidentas

Tel.: 8 (5) 250 0286
El. paštas: vytautas@llri.lt

Aistė Čepukaitė

Aistė Čepukaitė

Lietuvos savivaldybių indekso tyrimo vadovė

Tel.: 8 (5) 250 0286
El. paštas: aiste@llri.lt

Ieva Valeškaitė

Ieva Valeškaitė

Analitikė

Tel.: 8 (5) 250 0285
El. paštas: IevaV@llri.lt


Julija Simionenko-Kovacs

Julija Simionenko-Kovacs

Analitikė

El. paštas: julija@llri.lt

Gintarė Deržanauskienė

Gintarė Deržanauskienė

Projektų vadovė

Tel.: 8 (5) 250 0284
El. paštas: gintare@llri.lt

Jurgita Čyžiūtė-Lazdauskienė

Jurgita Čyžiūtė-Lazdauskienė

Projektų vadovė

Tel.: 8 (5) 250 0285
El. paštas: jurgita@llri.lt


Martynas Tininis

Martynas Tininis

Projektų vadovas

Tel.: 8 (5) 250 0285
El. paštas: martynas@llri.lt

Asta Narmontė

Asta Narmontė

Komunikacijos vadovė

Tel.: 8 620 22200; 8 (5) 250 0281
El. paštas: asta@llri.lt

Marija Vyšniauskaitė

Marija Vyšniauskaitė

Švietimo centro vadovė

Tel.: 8 (5) 250 0282
El. paštas: marija@llri.lt


Vilma Juškaitė

Vilma Juškaitė

Korporatyvinių ryšių vadovė

Tel.: 8 (5) 250 0287
El. paštas: vilma@llri.lt

Aneta Vainė

Aneta Vainė

Plėtros ir programų vadovė

Tel.: 8 (5) 250 0287
El. paštas: aneta@llri.lt

Ieva Navickaitė

Ieva Navickaitė

Švietimo centro projektų koordinatorė

Tel.: 8 (5) 250 0282
El. paštas: ieva@llri.lt


Modestas Talačka

Modestas Talačka

Plėtros koordinatorius

Tel.: (8 5) 250 0287
El. paštas: modestas@llri.lt

Gerūta Ramonaitė

Gerūta Ramonaitė

Buhalterė-administratorė

Tel.: 8 (5) 250 0280
El. paštas: geruta@llri.lt

Vidmantė Čižienė

Vidmantė Čižienė

Komunikacijos vadovė (motinystės atostogose)

El. paštas: vidmante@llri.lt